Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBydgoszcz walczy o Business Link. Pomóż!

Bydgoszcz walczy o Business Link. Pomóż!

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 01 marzec 2013 15:58

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości planują otworzyć szósty Business Link w Polsce. Największe szansę na jego lokalizacje mają Bydgoszcz i Toruń. Wszystko zależy od glosowania internautów.

 

Obecnie funkcjonują cztery Business Linki w Polsce. Wspierane są one z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i umożliwiają założenie działalności gospodarczej na preferencyjnych warunkach. Wykupując pakiet startowy za 500 złotych przedsiębiorca może zarejestrować działalność pod prestiżowym adresem, korzystać z bezpłatnych szkoleń, biur, porad prawnych i doradca finansowego. Ponadto można liczyć na duże rabaty przy wynajmie biura (nawet za 200 zł miesięcznie) oraz sal konferencyjnych.

 

Powstanie takiej placówki w Bydgoszczy wpłynęło by zatem pozytywnie na gospodarkę miasta i regionu. Obecnie Business Linki funkcjonują w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Trójmieście. Na dniach otwarty ma zostać także we Wrocławiu. O tym jakie będzie kolejne miasto zdecydują internauci w głosowaniu, za pomocą serwisu Facebook. Największe szansę ma Toruń, druga jest Bydgoszcz około 400 głosami straty. Zachęcamy do głosowania i promowania akcji wśród znajomych.

 

Zagłosuj: www.facebook.com/questions/531714680193960/

Komentarze

Warte obejrzenia

  • PZPN rozważa reformę szczebli ligowych

    Prezes PZPN Zbigniew Boniek zwrócił się do prezesów okręgowych związków (wojewódzkich) z prośbą o opinie w prawie projektu zmiany nazw lig. Ekstraklasa miałaby się ponownie stać I ligą.

    Etykiety: piłka nożna
  • Co dalej z ligą? Jednak nikt nie śpieszy się z decyzją

    Jest to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców piłkarskich, choć pewnie już wielu pogodziło się z tym, że w tym sezonie piłkarze nie wyjdą na boisko. Decyzje PZPN planował ogłosić w tym tygodniu, ale teraz mówi się, że być może warto poczekać z nią do maja.

Wiadomości sportowe

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 08.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 277

- liczba osób hospitalizowanych – 227

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 5460

- liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym – 621

- liczba pobranych próbek – 5419

- liczba ozdrowieńców - 5

- liczba zgonów – 5

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Dziękujemy Wam

Wiadomości z regionu