Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZ siekierą próbował włamać się do sklepu na Okolu

Z siekierą próbował włamać się do sklepu na Okolu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 13 marzec 2013 12:47
Materiał KWP

W nocy z poniedziałku na wtorek obsługa miejskiego monitoringu zauważyła, jak mężczyzna z siekierą w ręku próbuje się włamać do jednego ze sklepów przy ulicy Grunwaldzkiej.

 

61-latek wybił swoim narzędziem szybę, a następnie wkroczył do sklepu. Za nim wyszedł z obiektu na miejsce przyjechała policja. Mężczyzna widząc policjantów próbował się ukryć pod regałem, nie przyniosło to jednak żadnych efektów i trafił on do aresztu.

 

W torbie przygotowanej do wyniesienia jak szacuje właściciel sklepu znalazł się towar o wartości 800 złotych. Za włamanie grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Za reklamę 2 dni przed wyborami zapłaciliśmy 17 tys. zł

    24 maja był ostatnim dniem kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Tego dnia w niektórych regionalnych gazetach ukazał się wywiad sponsorowany z jednym z kandydatów – ironicznie dodajmy, że zapewne to tylko był przypadek - wywiad dotyczył jednak jego funkcji w Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Publikacji nie sponsorował komitet wyborczy, ale zapłacono za nią z pieniędzy publicznych.

  • Opozycja nie pójdzie do wyborów wspólnie

    Blok Koalicji Europejskiej, który powołano na wybory do Parlamentu Europejskiego, ostatecznie nie przetrwał do wyborów parlamentarnych, choć jeszcze niedawno panowało na opozycji przekonanie, że tą współpracę należy w takiej formie utrzymać. Ostatecznie liderzy się nie dogadali, a jak nie wiadomo o co chodzi, to jak zwykle chodzi o miejsca na listach wyborczych.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.