Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZ siekierą próbował włamać się do sklepu na Okolu

Z siekierą próbował włamać się do sklepu na Okolu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 13 marzec 2013 12:47
Materiał KWP

W nocy z poniedziałku na wtorek obsługa miejskiego monitoringu zauważyła, jak mężczyzna z siekierą w ręku próbuje się włamać do jednego ze sklepów przy ulicy Grunwaldzkiej.

 

61-latek wybił swoim narzędziem szybę, a następnie wkroczył do sklepu. Za nim wyszedł z obiektu na miejsce przyjechała policja. Mężczyzna widząc policjantów próbował się ukryć pod regałem, nie przyniosło to jednak żadnych efektów i trafił on do aresztu.

 

W torbie przygotowanej do wyniesienia jak szacuje właściciel sklepu znalazł się towar o wartości 800 złotych. Za włamanie grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Związkowcy grożą, że maturzyści mogą nie zostać sklasyfikowani

    Wczoraj informowaliśmy o stanowisku Międzyszkolnego Komitetu Strajkowego, który zadeklarował, że maturzyści nie muszą się obawiać o wystawienie ocen końcowych, bez których nie będą w maju mogli przystąpić do matur. Wieczorem tę deklarację zdementowały związki zawodowe. Oznacza to, że maturzyści nie mogą spać spokojnie.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Komitet Strajkowy: Uczniowie będą sklasyfikowani

    Przed świętami zawiązał się w Warszawie Międzyszkolny Komitet Strajkowy pracowników oświaty, który dzisiaj podjął decyzję o tym, że maturzyści otrzymają oceny końcowe, jednocześnie jego przedstawiciele krytykowali rząd za brak rzeczowej woli dialogu. Najważniejsze dla maturzystów jest jednak to, że otrzymają oceny końcowe i będą mogli przystąpić w maju do matur.

    Etykiety: strajk nauczycieli

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.