Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWOŚP w Bydgoszczy podsumowuje finał

WOŚP w Bydgoszczy podsumowuje finał

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 16 luty 2018 07:53
Tegoroczne światełko do nieba Tegoroczne światełko do nieba Fot: Dream White Studio www.StudioDW.pl

Blisko 600 tys. zebrał ostatecznie bydgoski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego kulminacja odbywała się w niedzielę 14 stycznia. W skali kraju Orkiestra zebrała ponad 81 mln i 423 tys. zł.

Dokładny rezultat podany przez dwa bydgoskie sztaby to 593 tys. i 497 zł. W porównaniu do roku ubiegłego jest on nieco gorszy, bowiem w trakcie finału w 2017 roku udało się przekroczyć kwotę 600 tys. zł.

 

Najwięcej w trakcie 26 finału WOŚP działo się na Starym Rynku, gdzie odbywał się orkiestrowy koncert. O godzinie 20:00 wystrzelono natomiast tradycyjne światełko do nieba.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • W niedziele przy Sielskiej pojedynek beniaminków

  Kolejnym rywalem Zawiszy, który po 6 kolejkach V ligi wypracował sobie już pozycję lidera V ligi, będzie Unia Wąbrzeźno, zespół który podobnie jak niebiesko-czarni w poprzednim sezonie występował w A-klasie.

 • Przedstawiciele FIFA lustrowali Bydgoszcz

  23 maja rozpocznie się w Polsce turniej FIFA U-20, czyli młodzieżowe mistrzostwa świata w piłce nożnej. Jedną z aren tego turnieju będzie stadion Zawiszy Bydgoszcz. W czwartek w Bydgoszczy gościli przedstawiciele FIFA oraz działającego przy PZPN Lokalnego Komitetu Organizacyjnego.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • Kujawsko-pomorskie może stracić ponad 0,6 mld zł z Unii Europejskiej

  Zaniepokojenie wdrażaniem funduszy europejskich przez część województw wyraził wiceminister Jerzy Kwieciński – w skali kraju bezpowrotnie zagrożone jest 1,3 mld euro, najwięcej stracić może województwo kujawsko-pomorskie.

 • Zamieszanie wokół list do sejmiku

  Zgodnie z kalendarzem wyborczym rejestracja kandydatów na radnych wojewódzkich powinna się zakończyć w poniedziałek o godzinie 23:59. Praktycznie do chwili obecnej ten proces nie został zakończony. Co możemy jednak zauważyć, to dużą liczbę komitetów, które wystawiły kandydatów – łącznie 12.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.