Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPoseł Czabański zarzuca bydgoskiej Platformie kłamstwo i zapowiada pozew

Poseł Czabański zarzuca bydgoskiej Platformie kłamstwo i zapowiada pozew

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 06 kwiecień 2018 00:21

Po Bydgoszczy i miastach zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego jeździ bilbord informujący, iż szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabańśki otrzymał 72 tys. zł nagrody. Czabański twierdzi, że takiej nagrody nigdy nie otrzymał i zapowiada pozew.

Krzysztof Czabański jest również posłem wybranym z okręgu toruńsko-włocławskiego. Dlaczego jego wizerunek jeździ jednak po okręgu bydgoskim, skoro bydgoszczanie nawet nie mogli na niego głosować? Jak tłumaczyli działacze Platformy Obywatelskiej, po okręgu toruńsko-włocławskim jeździ bilbord informujący o korzyściach jakie od rządu Prawa i Sprawiedliwości miał otrzymać dyrektor Radia Maryja.

 

Oficjalnie bilbord z wizerunkiem Czabańskiego został zademonstrowany w środę na Wyspie Młyńskiej. W tym wydarzeniu uczestniczyli posłowie: Teresa Piotrowska, Krzysztof Brejza i Michał Stasiński.

 

Sprawę skieruję do prokuratury i Sądu. Gdy byłem wiceministrem kultury i dziedzictwa narodowego NIE wziąłem żadnych 72 tysięcy złotych nagrody! Dostałem JEDNĄ nagrodę w wysokości 6 000 złotych brutto – komentuje sprawę w mediach społecznościowych poseł Czabański.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Finał okręgowego Pucharu Polski przyniósł emocję za cały sezon

  Unia Janikowo zdobywcą okręgowego Pucharu Polski – w nagrodę zespół z Kujaw w przyszłym tygodniu zmierzy się w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym z I ligowym Zagłębiem Sosnowiec. W finale Unia pokonała we Włocławku Zawiszę Bydgoszcz.

 • Wychowanek Zawiszy trafił do Niemiec

  Adrian Małachowski przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Zawiszy, jako młody adept piłkarski urodzony w Bydgoszczy. Później trafił do juniorów Legii Warszawa, tego lata został kupiony przez 3 ligowy 1. FC Magdeburg. Małachowski występuje głównie na pozycji defensywnego pomocnika.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • Własne mikroelektrownie powoli stają się rynkowym standardem

  – Korzyści dla firm z inwestowania w odnawialne źródła energii są duże. To m.in. optymalizacja kosztów, samowystarczalność energetyczna i pewność zasilania – wskazuje Dorota Zawadzka-Stępniak z Konfederacji Lewiatan. W ostatnich latach biznes coraz chętniej inwestuje we własne mikroźródła odnawialnej energii. Efektem jest w Polsce boom na energetykę słoneczną. Na koniec tego roku moc zainstalowana w fotowoltaice ma wzrosnąć do 2,5 GW, głównie dzięki aktywności prosumentów indywidualnych i biznesowych. Do tych ostatnich dołączył DHL Parcel Polska. Logistyczna firma planuje montaż instalacji fotowoltaicznych w swoich lokalizacjach w całym kraju.

 • Prezydent Andrzej Duda rozpoczyna II kadencję

  W czwartek 6 sierpnia na sali plenarnej Sejmu odbyło się uroczyste posiedzenie Zgromadzenia Narodowego, w czasie którego prezydent Andrzej Duda złożył ślubowanie, tym samym rozpoczynając swoją drugą kadencję w roli głowy państwa. Zgromadzenie przebiegało jednak w dość specyficznej atmosferze, nie tylko z powodu założonych masek z uwagi na sytuację epidemiczną.

Wiadomości z regionu