Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPoseł Czabański zarzuca bydgoskiej Platformie kłamstwo i zapowiada pozew

Poseł Czabański zarzuca bydgoskiej Platformie kłamstwo i zapowiada pozew

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 06 kwiecień 2018 00:21

Po Bydgoszczy i miastach zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego jeździ bilbord informujący, iż szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabańśki otrzymał 72 tys. zł nagrody. Czabański twierdzi, że takiej nagrody nigdy nie otrzymał i zapowiada pozew.

Krzysztof Czabański jest również posłem wybranym z okręgu toruńsko-włocławskiego. Dlaczego jego wizerunek jeździ jednak po okręgu bydgoskim, skoro bydgoszczanie nawet nie mogli na niego głosować? Jak tłumaczyli działacze Platformy Obywatelskiej, po okręgu toruńsko-włocławskim jeździ bilbord informujący o korzyściach jakie od rządu Prawa i Sprawiedliwości miał otrzymać dyrektor Radia Maryja.

 

Oficjalnie bilbord z wizerunkiem Czabańskiego został zademonstrowany w środę na Wyspie Młyńskiej. W tym wydarzeniu uczestniczyli posłowie: Teresa Piotrowska, Krzysztof Brejza i Michał Stasiński.

 

Sprawę skieruję do prokuratury i Sądu. Gdy byłem wiceministrem kultury i dziedzictwa narodowego NIE wziąłem żadnych 72 tysięcy złotych nagrody! Dostałem JEDNĄ nagrodę w wysokości 6 000 złotych brutto – komentuje sprawę w mediach społecznościowych poseł Czabański.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Odważna teza mogąca wyjaśniać przyczyny chaosu na kujawsko-pomorskiej kolei

    W niemal każdej publikacji poświęconej zamieszaniu związanego z cięciami połączeń regionalnych podkreślamy, że główną przyczyną niekorzystnych dla mieszkańców decyzji jest nagłe odejście od planu przeprowadzanie wieloletniego przetargu. Zamiast tego podjęto się ,,na ostatnią” chwilę negocjacji z przewoźnikami, umów jednorocznych, gdzie pozycja negocjacyjna województwa była słaba, stąd też Polregio i Arriva mogli żądać wyższych stawek. Wciąż nie wyjaśniono dlaczego zrezygnowano z przetargu, ciekawą tezę w tym temacie przedstawia publicysta kolejowy Karol Trammer.

    Etykiety: kolej Karol Trammer
  • Kolejna spółka wojewódzka planuje inwestować na kredyt

    Rok 2021 jest pierwszym, w którym Województo Kujawsko-Pomorskie musi wydatkować ponad 30 mln zł na spłatę zobowiązań, jakie zależna od niego spółka zaciągnęła w 2010 roku na modernizację szpitali wojewódzkich, przed nami teraz dziesięć lat intensywnych spłat. Okazuje się, że wieloletnie zobowiązania planuje zaciągnąć też spółka Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne.

Wiadomości z regionu