Jesteś tutaj: HomeBydgoszczJutro bieg urodzinowy – będą utrudnienia w ruchu

Jutro bieg urodzinowy – będą utrudnienia w ruchu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 21 kwiecień 2018 07:17

W niedzielę odbędzie się ,,Bydgoski Bieg Urodzinowy”, związany z przypadającą w czwartek 672 rocznicą nadania Bydgoszczy praw miejskich. Reorganizacje w ruchu drogowym rozpoczną się już dzisiaj wieczorem (sobota).

Od piątku wieczora sukcesywnie zamykane są parkingi przy ulicach: Bernardyńskiej, Przyrzecze, Grodzkiej (odcinek od Malczewskiego do Mostowej). Zatem jeżeli dzisiaj wybieramy się do centrum samochodem, musimy liczyć się z utrudnionym dostępem do miejsc parkingowych.

 

W sobotę tj. 21.04. w godzinach wieczornych zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Mostowa i Plac Teatralny. Natomiast na ul. Grodzkiej na odcinku od ul. Mostowej do ul. Podwale zostanie odwrócony obowiązujący kierunek ruchu drogowego. Wyjazd z ul. Malczewskiego będzie możliwy jedynie w kierunku ul. Podwale – informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej - W dniu zawodów, w niedzielę 22.04. od ok. godz. 14:40 będzie czasowo wstrzymany ruch drogowy na ul. Focha (od ul. Mostowej do ul. Warmińskiego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Karmelicką), ul. Warmińskiego (od ul. Focha do ul. Dworcowej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Obrońców Bydgoszczy), ul. Dworcowej (od ul. Warmińskiego do ul. Matejki wraz ze skrzyżowaniem z ul. Marcinkowskiego), ul. Uroczej, ul. Św. Floriana, ul. Grodzkiej, ul. Przy Zamczysku, ul. Magdzińskiego, ul. Podwale, ul. Długiej, (od ul. Podwale do ul. Przyrzecze wraz ze skrzyżowaniem z ul. Jana Kazimierza, ul. Batorego i ul. Jezuicką), ul. Przyrzecze, ul. Farnej, ul. Malczewskiego i ul. Grodzkiej (od ul. Podwale do ul. Malczewskiego).

 

Przywrócenia ruchu spodziewać możemy się w niedzielę po godzinie 17:00.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Dobry weekend dla bydgoskich klubów w IV lidze

  8 i 9 sierpnia rozegrana została 2 kolejna IV ligi kujawsko-pomorskiej. Liderami po dwóch meczach są z kompletem punktów Włocłavia Włocławek i Sportis Łochowo. Swoje mecze wygrali także Zawisza i Chemik.

 • Sportis Business Club zainaugurował działalność

  W ubiegłym tygodniu działalność oficjalnie zainaugurował w Osielsku Sportis Business Club. Celem Business Clubu jest wsparcie finansowe dla rozwoju klubu piłkarskiego Sportis, który występuje na boisku w Łochowie. Drużyna seniorów awansowała w poprzednim (zakończonym szybciej z powodu COVID-19) sezonie do IV ligi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • Formalne opóźnienia dotyczące budowy drogi ekspresowej S-10

  W lutym Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska wydała decyzję, którą można uznać za milową, w procesie przygotowania budowy drogi ekspresowej S-10 na odcinku Bydgoszcz i Toruń – decyzję środowiskową dla rekomendowanego przez GDDKiA wariantu przebiegu drogi. Do dzisiaj ta decyzja nie jest jednak jeszcze prawomocna.

 • Sondaż: Polacy popierają karanie za nienoszenie maseczek

  Przeglądając wpisy w mediach społecznościowych można odnieść wrażenie, że wzrasta sceptycyzm co do nakazu noszenia maseczek. Jak jednak pokazuje badanie wykonane przez United Surveys dla Dziennika Gazeta Prawna oraz RMF FM, aż 80% ankietowanych popiera nakładanie mandatów za nienoszenie maseczek w sklepach oraz w komunikacji publicznej.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu