Jesteś tutaj: HomeBydgoszczJutro bieg urodzinowy – będą utrudnienia w ruchu

Jutro bieg urodzinowy – będą utrudnienia w ruchu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 21 kwiecień 2018 07:17

W niedzielę odbędzie się ,,Bydgoski Bieg Urodzinowy”, związany z przypadającą w czwartek 672 rocznicą nadania Bydgoszczy praw miejskich. Reorganizacje w ruchu drogowym rozpoczną się już dzisiaj wieczorem (sobota).

Od piątku wieczora sukcesywnie zamykane są parkingi przy ulicach: Bernardyńskiej, Przyrzecze, Grodzkiej (odcinek od Malczewskiego do Mostowej). Zatem jeżeli dzisiaj wybieramy się do centrum samochodem, musimy liczyć się z utrudnionym dostępem do miejsc parkingowych.

 

W sobotę tj. 21.04. w godzinach wieczornych zostanie zamknięta dla ruchu kołowego ul. Mostowa i Plac Teatralny. Natomiast na ul. Grodzkiej na odcinku od ul. Mostowej do ul. Podwale zostanie odwrócony obowiązujący kierunek ruchu drogowego. Wyjazd z ul. Malczewskiego będzie możliwy jedynie w kierunku ul. Podwale – informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej - W dniu zawodów, w niedzielę 22.04. od ok. godz. 14:40 będzie czasowo wstrzymany ruch drogowy na ul. Focha (od ul. Mostowej do ul. Warmińskiego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Karmelicką), ul. Warmińskiego (od ul. Focha do ul. Dworcowej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Obrońców Bydgoszczy), ul. Dworcowej (od ul. Warmińskiego do ul. Matejki wraz ze skrzyżowaniem z ul. Marcinkowskiego), ul. Uroczej, ul. Św. Floriana, ul. Grodzkiej, ul. Przy Zamczysku, ul. Magdzińskiego, ul. Podwale, ul. Długiej, (od ul. Podwale do ul. Przyrzecze wraz ze skrzyżowaniem z ul. Jana Kazimierza, ul. Batorego i ul. Jezuicką), ul. Przyrzecze, ul. Farnej, ul. Malczewskiego i ul. Grodzkiej (od ul. Podwale do ul. Malczewskiego).

 

Przywrócenia ruchu spodziewać możemy się w niedzielę po godzinie 17:00.

 

Warte obejrzenia

  • Około 700 paralekkoatletów powalczy o tytuł mistrza kontynentu i o bilet do Tokio – to wyzwanie logistyczne dla miasta

    Dla Bydgoszczy będzie to na pewno ogromny sprawdzian organizacyjny - w czerwcu nad Brdę przyjedzie około 700 sportowców z niepełnosprawnościami z 41 państw, aby wziąć udział w zmaganiach w Paralekkoatletycznych Mistrzostwa Europy. Główną areną zmagań będzie stadion Zawiszy. Nie pierwszy raz w Bydgoszczy zobaczymy kilkuset sportowców, wyzwanie będzie jednak szczególne, bowiem wciąż mamy pandemię COVID-19.

  • Sportis nie sprawił niespodzianki we Włocławku

    Przed tygodniem niespodziewanie Sportis Łochowo u siebie urwał punkty liderującemu Zawiszy za sprawą remisu. Dzisiaj było blisko sprawienia podobnej niespodzianki w meczu z wiceliderem Włocłavią, co byłoby z kolei z korzyścią dla niebiesko-czarnych.

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu