Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBydgoszcz czeka na mecz z Senegalem

Bydgoszcz czeka na mecz z Senegalem

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 19 czerwiec 2018 14:50
Bydgoszcz czeka na mecz z Senegalem Fot: K. Wojtkowiak / UMB

Meczem przeciwko reprezentacji Senegalu, Polacy rozpoczną zmagania w piłkarskich Mistrzostwach Świata. Zapewne niezależnie co dzisiaj wydarzy się w Bydgoszczy, to dla bydgoszczan ten mecz będzie tematem numer jeden. Klimat mistrzostw czuć już na bydgoskich ulicach.

Szaliki Polski ubrane zostały bydgoskim rzeźbą. Polsce kibice zatem m.in. Marian Rejewski, Przechodzący przez Rzekę, czy król Kazimierz III Wielki. Zapewne dzisiaj może dojść do szczytu frekwencji (do 2 tys. osób) w strefie kibica przy stadionie Zawiszy. Mecze innych reprezentacji nie cieszyły się do tej pory zbyt dużym zainteresowaniem bydgoszczan, choć jak to mówią, turniej na dobre rozpocznie się dopiero w strefie pucharowej.

 

 

 

Oprócz pytania o wynik, choć raczej wszyscy wierzymy w zwycięstwo Polaków, pojawiać się może pytanie czy zobaczymy dzisiaj na boisku w Moskwie pochodzącego z Bydgoszczy reprezentanta Jacka Góralskiego?

 

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

  • Można odnieść wrażenie, że Polacy zagubili instynkt samozachowawczy

    Z analizy jaką przedstawionej w piątek przez ministra zdrowia wynika, że już nie tak wiele nam brakuje to scenariusza ,,gorszego od czarnego”, co skutkowałoby totalną zapaścią służby zdrowia. Tymczasem tysiące osób wczoraj protestowało w około 60 miastach przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej, wcześniej w tygodniu mieliśmy też protesty rolnicze, nie mówiąc już o anarchistach, którzy protestują przeciwko wprowadzaniu obostrzeń do walki z COVID-19. To wszystko znacząco zwiększa ryzyko rozwoju pandemii.

  • Czarny dzień w kujawsko-pomorskim. Tylko dzisiaj zmarła podobna liczba osób co przez cały kwiecień

    Dzisiaj z powodu COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim stwierdzono rekordowe 21 zgonów, co jest bliskie wynikowi jaki miał miejsce przez cały kwiecień (28 zgonów). Do tej pory nie odnotowywaliśmy dziennie dwucyfrowych liczb ofiar. W skali kraju odnotowano dzisiaj 153 zgony.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu