Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPiS szuka kandydatów wśród polityków lewicy

PiS szuka kandydatów wśród polityków lewicy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 05 sierpień 2018 17:44

Duże zadziwienie wśród niektórych działaczy Prawa i Sprawiedliwości wywołuje poszukiwanie kandydatów na listy wśród polityków kojarzonych z lewicą. Jak udało nam się ustalić kandydat PiS na prezydenta poseł Tomasz Latos miał złożyć ofertę startu z list jego partii byłemu prezydentowi Romanowi Jasiakiewiczowi i byłej posłance Grażynie Ciemniak, która przez lata była również zastępcą prezydenta Rafała Bruskiego.

W kuluarach mówi się również nazwisko wiceprzewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy, związanego z SLD, Jana Szopińskiego.

 

Pytany przez na o te rewelacje radny Roman Jasiakiewicz przyznaje, że otrzymał propozycję otwierania listy PiS w Bydgoszczy do Sejmiku Województwa – Odmówiłem – zaznacza Jasiakiewicz.

 

Była posłanka Socjaldemokracji Polskiej, startująca z listy SLD, Grażyna Ciemniak z kolei jak ustaliliśmy, jest przymierzana do otwierania listy do Rady Miasta z okręgu nr 1 obejmującego m.in. Smukałę, Czyżkówko, Osową Górę, Miedzyń i Wilczak.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

IMG 20200117 135511 1

20 stycznia 1920 - wkroczenie wojsk polskich do Bydgoszczy

22 stycznia 1920 - oficjalne przyłaczenie Bydgoszczy do Polski

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Protesty rolników – najpopularniejszymi materiałami w 2020 roku

    Portal Kujawski dość duży nacisk kładzie na multimedia, stąd też wiele naszych publikacji ubogaconych jest o dodatkową relacje filmową. Prezentujemy najpopularniejsze materiały z minionego 2020 roku.

  • Ponad 100 tys. mieszkańców kujawsko-pomorskiego było zakażonych COVID-19

    W czwartek 21 stycznia stwierdzono 729 nowe zakażenia COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim, po uwzględnieniu tej liczby mamy łącznie od marca ubiegłego roku ponad 100 tys. zakażonych. W rzeczywistości liczba ta jest kilka razy wyższa, bowiem jak zaznaczają eksperci, klinicznie udaje się potwierdzić mniejszość zakażeń, bowiem wiele osób przechodzi COVID-19 bezobjaowo. Od początku pandemii zmarło w naszym województwie 2065 osób, granica 2 tys. została przekroczona we wtorek 19 stycznia.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu