Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBydgoszcz tłem ciekawego videobloga biznesowego

Bydgoszcz tłem ciekawego videobloga biznesowego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 05 sierpień 2018 00:51
Bydgoszcz tłem ciekawego videobloga biznesowego Kadr z nagrania Paszport do Wall Street

Paszport do Wall Street to obecna w mediach społecznościowych polskojęzyczna platforma informacyjna poświęcona amerykańskiej gospodarce oraz amerykańskiej giełdzie przy Wall Street w Nowym Jorku. Jedną z misji serwisu jak czytamy, jest pomoc polskim biznesmenom w inwestowaniu na Wall Street.

 

24 lipca Paszport do Wall Street opublikował na Facebook-u komentarz swojego współpracownika Patryka Chyły, w formie videobloga, poświęcony zagadnieniu inwestowania w rzeczywiste akcje oraz akcje CFD. Tematyka wielu osobom nic nie mówiąc, tym zagadnienie żyje bowiem raczej grupa docelowa na co dzień zajmująca się inwestowaniem w papiery wartościowe.

 

Patryk Chyła na samym początku przyznaje, że jest bydgoszczaninem i na potrzeby swojego materiału postanowił wykorzystać walory Bydgoszczy Materiał filmowy rozpoczyna się od pokazania w tle wieżowca Nordic Haven. W blisko 8 minutowym materiale pokazana zostanie również m.in. ulia Jatki oraz Wyspa Młyńska, z widokiem na Operę Nova.

 

Subiektywna ocena: akcje rzeczywiste vs akcje CFD? Z Bydgoszczą w tle

'Akcje rzeczywiste' vs 'akcje CFD'? Subiektywna ocena. Polski średnioterminowy inwestor czy swing trader dziś dysponuje szerokim wachlarzem możliwości dostarczanych przez brokerów oferujących dostęp do rynku amerykańskiego. W poniższym video, z uwagi na ograniczoną długość materiału, zastanowimy się głównie nad podstawowymi zaletami i wadami oferowanych ofert 'akcji rzeczywistych' oraz 'kontraktów CFD na akcje' spółek zza oceanu. Korzystając z ładnej wakacyjnej pogody, kilka kadrów z Bydgoszczy, gdzie mieszkam, w formie dodatku. Zapraszam.

Opublikowany przez Paszport do Wall Street Wtorek, 24 lipca 2018

 

- Budynek, który za mną widzicie to gmach opery w Bydgoszczy, w który rocznie odbywa się wiele koncertów oraz licznych imprez kulturalnych – wspomina autor materiału. Na innych kadrach zobaczymy też fontannę Potop oraz Torbyd.

 

Z punktu widzenia Bydgoszczy jest to zawsze darmowa promocja. Film obejrzało do tej pory ponad 2 tys. osób, zapewne w zdecydowanej większości zainteresowani tematyką inwestowania w papiery wartościowe. Promocja wśród inwestorów jednak jest niezwykle ważna

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021

Wiadomości z regionu