Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZderzenie dwóch tramwajów na Focha (wideo)

Zderzenie dwóch tramwajów na Focha (wideo)

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 18 wrzesień 2018 16:39

Około godziny 14 na ulicy Focha, na wysokości przejścia dla pieszych przy ulicach Mostowej i Gdańskiej, doszło do zderzenia dwóch tramwajów komunikacji miejskiej. Na szczęście nie był to groźny incydent, ale wymaga pomocy specjalistycznego sprzętu, przez co tworzyły się korki i opóźnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Jeden tramwajów na zakręcie wypadł z szyn, wpadając jednocześnie na drugi. Najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

 

Normalnie ruch odbywał się w kierunku ulicy Gdańskiej, gdzie objazdem kierowane były autobusy komunikacji zastępczej. Tramwaje z Myslęcinka w kierunku ronda Jagiellonów dalej jeździły. W miejscu stały natomiast tramwaje jadące w kierunku ronda Jagiellonów z Wilczaka i Dworca PKP.

 

Około godziny 16:00 wykolejone tramwaje zostały usunięte i ruch mógł odbywać się normalnie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Poczta Polska gratuluje Zawiszy awansu

    Za naszym pośrednictwem gratulacje z okazji awansu Zawiszy do IV ligi złożył dyrektor Regionu Bydgoszcz Poczty Polskiej Karol Górski. Tuż przed rozpoczęciem rozgrywek rundy wiosennej Poczta Polska wyemitowała znaczek i kartkę pocztową poświęconą bydgoskiemu Zawiszy.

  • Zawisza ,,gromiąc” żegna się z okręgówką

    Już przed meczem było wiadome, że jego wynik nie będzie miał specjalnego znaczenia, bowiem Zawisza awans do IV ligi wywalczył już kilka tygodni temu. Było to jednak pożegnanie z V ligą i wokół tego pożegnania budowano cały spektakl. Można jednak powiedzieć, że Zawisza w dobrym stylu pożegnał się z okręgówką.

    Etykiety: Zawisza Bydgoszcz

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.