Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZderzenie dwóch tramwajów na Focha (wideo)

Zderzenie dwóch tramwajów na Focha (wideo)

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 18 wrzesień 2018 16:39

Około godziny 14 na ulicy Focha, na wysokości przejścia dla pieszych przy ulicach Mostowej i Gdańskiej, doszło do zderzenia dwóch tramwajów komunikacji miejskiej. Na szczęście nie był to groźny incydent, ale wymaga pomocy specjalistycznego sprzętu, przez co tworzyły się korki i opóźnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Jeden tramwajów na zakręcie wypadł z szyn, wpadając jednocześnie na drugi. Najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

 

Normalnie ruch odbywał się w kierunku ulicy Gdańskiej, gdzie objazdem kierowane były autobusy komunikacji zastępczej. Tramwaje z Myslęcinka w kierunku ronda Jagiellonów dalej jeździły. W miejscu stały natomiast tramwaje jadące w kierunku ronda Jagiellonów z Wilczaka i Dworca PKP.

 

Około godziny 16:00 wykolejone tramwaje zostały usunięte i ruch mógł odbywać się normalnie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Tyczkarki i tyczkarze będą rywalizować w.... galerii handlowej

  W najbliższą sobotę w Zielonych Arkadach odbędzie się lekkoatletyczny miting w skoku o tyczce. Zobaczymy polskie gwiazdy w tej dyscyplinie: Annę Rogowską, Monikę Pyrek, Piotra Liska i Pawła Wojciechowskiego. Ten ostatni powinien liczyć na szczególny doping, z racji trenowania w bydgoskim Zawiszy.

 • Ze Spartą Brodnica na remis

  Kolejny remis w tym tygodniu odnotowują w meczu sparingowym piłkarze Zawiszy. W piątek przy sztucznym świetle, na bocznym boisku stadionu Zawiszy zremisowali z IV ligową Spartą Brodnica, tym razem bezbramkowo. Motywować może zremisowanie z rywalem z wyższej klasy, tym bardziej w sytuacji gdy Sparta znajduje się w czołówce tabeli.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • Zdesperowani rolnicy wyjechali na drogi

  W środę na drodze krajowej nr 25, na północ od Bydgoszczy kilkadziesiąt ciągników rolniczych wzięło udział w proteście. Zarzucają wojewodzie i ministrowi Ardanowskiemu brak chęci dialogu, co miało skłonić ich do wyjechania na ulicę. Policjanci starali się kierować ruchem oraz wyznaczać objazdy, aby w jak największym stopniu zmniejszyć dla kierowców uciążliwość tego protestu.

 • Tak GDDKiA widzi przebieg drogi S-10

  Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska rozpoczyna procedowanie raportu środowiskowego dla budowy drogi ekspresowej S-10, który dostarczyła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Prezentujemy wariant przebiegu drogi ekspresowej rekomendowany przez GDDKiA.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.