Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZderzenie dwóch tramwajów na Focha (wideo)

Zderzenie dwóch tramwajów na Focha (wideo)

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 18 wrzesień 2018 16:39

Około godziny 14 na ulicy Focha, na wysokości przejścia dla pieszych przy ulicach Mostowej i Gdańskiej, doszło do zderzenia dwóch tramwajów komunikacji miejskiej. Na szczęście nie był to groźny incydent, ale wymaga pomocy specjalistycznego sprzętu, przez co tworzyły się korki i opóźnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Jeden tramwajów na zakręcie wypadł z szyn, wpadając jednocześnie na drugi. Najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

 

Normalnie ruch odbywał się w kierunku ulicy Gdańskiej, gdzie objazdem kierowane były autobusy komunikacji zastępczej. Tramwaje z Myslęcinka w kierunku ronda Jagiellonów dalej jeździły. W miejscu stały natomiast tramwaje jadące w kierunku ronda Jagiellonów z Wilczaka i Dworca PKP.

 

Około godziny 16:00 wykolejone tramwaje zostały usunięte i ruch mógł odbywać się normalnie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Osiem meczów mistrzowskich rozegranych zostanie w Bydgoszczy

  23 maja rozpoczną się Mistrzostwa Świata FIFA do lat 20, których gospodarzem będzie Polska. Dzisiaj FIFA zaprezentowała logo turnieju, znany jest również harmonogram rozgrywek. O tym jednak jakie zespoły zagrają w Bydgoszczy dowiemy się dopiero po losowaniu.

 • Zawisza do wiosny będzie przygotowywał się z IV ligowcami

  Po udanej rundzie jesiennej przed piłkarzami Zawiszy kilka spokojnych tygodni. Do trenowania wrócą dopiero po nowym roku. Już dzisiaj znamy plan gier sparingowych, w ramach których Zawisza zmierzy się z kilkoma klubami grających klasę wyżej, w IV lidze.

Wiadomości sportowe

Kosma Złotowski

 • Co warto wiedzieć przed poniedziałkową sesją budżetową

  W poniedziałek po raz pierwszy w tej kadencji Sejmik Województwa uchwalać będzie budżet województwa, dla roku budżetowego 2019. Na przyszły rok planuje się wynik operacyjny na poziomie 20 mln zł deficytu.

 • Plaga maili z fałszywymi fakturami. Uważaj – to może być wirus

  W listopadzie otrzymaliśmy na redakcyjnego maila informację, iż za rzekomą transakcję wystawiono fakturę, którą można pobrać po kliknięciu na link. Wiadomość podszywała się pod znaną firmę zajmującą się płatnościami elektronicznymi z Poznania. Po weryfikacji w biurze tej firmy okazało się, że jest to wiadomość fałszywa. Jak jednak nas poinformowano, już wcześniej ta firma otrzymywała sygnały o tym, iż rozsyłane są maile podsyłające się pod nią.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.