Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZderzenie dwóch tramwajów na Focha (wideo)

Zderzenie dwóch tramwajów na Focha (wideo)

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 18 wrzesień 2018 16:39

Około godziny 14 na ulicy Focha, na wysokości przejścia dla pieszych przy ulicach Mostowej i Gdańskiej, doszło do zderzenia dwóch tramwajów komunikacji miejskiej. Na szczęście nie był to groźny incydent, ale wymaga pomocy specjalistycznego sprzętu, przez co tworzyły się korki i opóźnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Jeden tramwajów na zakręcie wypadł z szyn, wpadając jednocześnie na drugi. Najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

 

Normalnie ruch odbywał się w kierunku ulicy Gdańskiej, gdzie objazdem kierowane były autobusy komunikacji zastępczej. Tramwaje z Myslęcinka w kierunku ronda Jagiellonów dalej jeździły. W miejscu stały natomiast tramwaje jadące w kierunku ronda Jagiellonów z Wilczaka i Dworca PKP.

 

Około godziny 16:00 wykolejone tramwaje zostały usunięte i ruch mógł odbywać się normalnie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Skrót: Zawisza - Victoria Lisewo

  Był to mecz pełen emocji, nerwy trenerowi Jackowi Łukomskiego towarzyszyły do końca. Zachęcamy do obejrzenia skrótu z tego pojedynku w ramach rozgrywek V ligi pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz i Victorią Lisewo. Spotkanie rozegrane zostało w niedzielę 14 października, przy ulicy Sielskiej w Fordonie.

 • Po emocjonującym meczu Zawisza pokonał Victorię Lisewo

  Ubiegłotygodniowa porażka Zawiszy w Ostaszewie co prawda nie odebrała niebiesko-czarnym pozycji lidera, to mentalnie popsuła morale wewnątrz zespołu, co można było zobaczyć również dzisiaj w meczu przeciwko Victorii Lisewo, rozegranym przy ulicy Sielskiej w Fordonie. Był to mecz pełen nerwów i emocji, ale z pozytywnym dla Zawiszy finałem.

Wiadomości sportowe

 • Kolej Plus ma reaktywować zamknięte linie

  W środę premier Mateusz Morawiecki oraz minister infrastruktury Andrzej Adamczyk ogłosili Program Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej, który zyskał przydomek Kolei Plus. Wśród potencjalnych beneficjentów tego programu wskazano Żnin, miasto od wielu lat pozbawionego dostępu do siatki połączeń kolejowych.

 • Kandydaci PiS z całej zachodniej strony województwa mówią jednym głosem

  Kolejny marszałek ma być z Bydgoszczy – taką deklarację wyrazili kandydaci do Sejmiku Województwa z Prawa i Sprawiedliwości, z okręgów nr 1, 2 i 5, czyli terenów położonych na zachód od Wisły. We wtorek w Parku Kochanowskiego w Bydgoszczy podpisali deklarację na rzecz zrównoważonego rozwoju całego województwa.

Wiadomości z regionu

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.