Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KŁOPOTEK Agnieszka Maria
2 MES Ewa Monika
3 KUCZYŃSKI Sławomir Stanisław
4 DREWKA Hanna Maria
5 RÓŻAŃSKI Krzysztof Janusz
6 PIK Jadwiga Zofia
7 KRUCZYŃSKI Zbigniew Paweł
Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1 SMOLAGA Aleksandra Justyna
2 BARANIK Stanisław
3 EJANKOWSKA Anna Marta
4 HEJNE Leszek Andrzej
5 CHOJNACKA Marta Agata
6 RZADKIEWICZ Damian
Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WITKOWSKI Marek Leon
2 CHMARZYŃSKI Jacek Antoni
3 LITWINOWICZ Marzena Maria
4 KROPIŃSKI Wacław Antoni
5 KWIATKOWSKA Elżbieta Maria
6 ŚRUBKOWSKA Żaneta Katarzyna
7 KACZYŃSKI Leszek Piotr
Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 MOLUS Ryszard Edwin
2 JAROSZ Piotr
3 KLUCZKA Benedykt Jan
4 KISIEL Renata Maria
5 GROBELNA Anna Maria
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1 NARTOWSKA Katarzyna Maria
2 ZAJĄC Jerzy Andrzej
3 KRASICKI Mariusz Marcin
4 KONIECZNA Anna Krystyna
5 STANOWICKA Danuta
Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1 LEWANDOWSKI Marek
2 FEDDEK Maciej Andrzej
3 BALCEROWICZ Anna Maria
4 KURLANDT-OŚWIECIŃSKA Maja Anna
5 GĘZA Dorota Maria
6 HOFFMANN Rafał Jakub
Lista nr - KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO
1 SKUBAKOWSKA Monika
2 BANASZKIEWICZ Maciej
3 ZIEMKOWSKA Bożena Maria
4 RUTKOWSKI Rafał Krzysztof
5 TALKOWSKA Żaneta Anna
6 ZAKRZEWSKI Patryk
Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1 KATULSKI Jarosław Paweł
2 POGODA Tadeusz Grzegorz
3 STELMACH Piotr
4 GACA Grzegorz
5 PARII-FRYSZKE Justyna Anna
6 BUKOWSKA Ewa Marta
7 SZRAMKA Hanna Krystyna
Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1 BETHKE Tomasz Jacek
2 SPINEK Krzysztof Michał
3 TREDER Adrian
4 TROJAN Alicja Anna
5 ZAGERT Agnieszka Iwona
6 WOŹNIAK Teresa Maria
7 SYPNIEWSKI Wojciech
O kandydatach z okręgu nr 1 (Miasto Bydgoszcz) piszemy - 70 kandydatów chce reprezentować Bydgoszcz
O kandydatach z okregu nr 5 (powiaty: nakielski, inowrocławski, żniński i mogilenski) piszemy - Ponad 60 kandydatów do sejmiku z Pałuk i Kujaw Zachodnich