Jesteś tutaj: HomeBydgoszczProkuratura nie dopatrzyła się nieprawidłowości w bydgoskim ratuszu

Prokuratura nie dopatrzyła się nieprawidłowości w bydgoskim ratuszu

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 18 październik 2018 22:15

Pod koniec sierpnia poseł Tomasz Latos na antenie Radia PiK powiedział, że w Urzędzie Miasta mogą mieć ,,bardzo poważne nieprawidłowości”. W odpowiedzi prezydent Rafał Bruski skierował sprawę do prokuratury, a ta ją ostatecznie umorzyła. Dzisiaj prezydent Bruski napisał w tej sprawie list otwarty do posła Latosa, swojego kontrkandydata w wyścigu o fotel prezydenta.

Prokuratura Rejonowa stwierdziła, że brak jest uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa . W opinii prezydenta Rafała Bruskiego oznacza to, że pracownicy ratusza zostali oczyszczeni od zarzutów stawianych im medialnie przez posła Tomasza Latosa.

 

Apeluje zatem o odwołanie nieprawdziwych oskarżeń oraz zaprzestanie dalszych insynuacji – napisał prezydent Rafał Bruski w liście otwartym. Dalej włodarz Bydgoszczy sugeruje Latosowi rozważenie przeprosin pracowników Urzędu Miasta Bydgoszczy.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Wiadomości z regionu

Śledź nas