Jesteś tutaj: HomeBydgoszczProkuratura nie dopatrzyła się nieprawidłowości w bydgoskim ratuszu

Prokuratura nie dopatrzyła się nieprawidłowości w bydgoskim ratuszu

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 18 październik 2018 22:15

Pod koniec sierpnia poseł Tomasz Latos na antenie Radia PiK powiedział, że w Urzędzie Miasta mogą mieć ,,bardzo poważne nieprawidłowości”. W odpowiedzi prezydent Rafał Bruski skierował sprawę do prokuratury, a ta ją ostatecznie umorzyła. Dzisiaj prezydent Bruski napisał w tej sprawie list otwarty do posła Latosa, swojego kontrkandydata w wyścigu o fotel prezydenta.

Prokuratura Rejonowa stwierdziła, że brak jest uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa . W opinii prezydenta Rafała Bruskiego oznacza to, że pracownicy ratusza zostali oczyszczeni od zarzutów stawianych im medialnie przez posła Tomasza Latosa.

 

Apeluje zatem o odwołanie nieprawdziwych oskarżeń oraz zaprzestanie dalszych insynuacji – napisał prezydent Rafał Bruski w liście otwartym. Dalej włodarz Bydgoszczy sugeruje Latosowi rozważenie przeprosin pracowników Urzędu Miasta Bydgoszczy.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Polonia dokonała niemożliwego

  Polonia Bydgoszcz wywalczyła w niedzielę awans do żużlowej I ligi (druga klasa rozgrywkowa). Drużyna należąca do Jerzego Kanclerza nie była jednak przed niedzielnym meczem faworytem.

 • Skrót derbów Bydgoszczy

  W środę na stadionie Chemika odbyły się derby Bydgoszczy w piłce nożnej. Rywalem piłkarzy z Glinek był Zawisza, który ostatecznie okazał się lepszy. Do 44 minuty zapowiadało się jednak, że to raczej gospodarze będą nadawać ton temu spotkaniu. Żeby więcej nie rozpisywać się, zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Wiadomości sportowe

 • Były samorządowiec nagrał groźne zdarzenie drogowe ze swoim udziałem

  11 września w deszczowej aurze Marek Jeleniewski wyjeżdżając z Tucholi był uczestnikiem groźnego zdarzenia drogowego. W pewnym momencie pierwszeństwo wymusił na nim młody kierowca chcący skręcić w lewo. Z racji tego, że była to szosa, przy jego prędkości niemożliwe było wyhamowanie, dlatego Jeleniewski odbił gwałtowanie na lewo wjeżdżając na pas zieleni. Zakończyło się na uszkodzeniu podwozia pojazdu. Dla przestrogi Jeleniewski umieścił film na Facebook-u.

 • Sondaż: Senat dla Koalicji, Sejm dla PiS

  Marcin Palade, który należy do jednego z bardziej skutecznych badaczy opinii publicznej w Polsce przedstawił badania sondażowe dla okręgu bydgoskiego. Wygrywa PiS z różnicą 6 punktów procentowych nad Koalicją Obywatelską, ale to Koalicja w jego opinii wygra wybory do Senatu.

Wiadomości z regionu

Śledź nas