Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSypniewski prowadzi kampanie nawet w nocy

Sypniewski prowadzi kampanie nawet w nocy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 19 październik 2018 01:51

O północy ostatnią dobę kampanii wyborczej rozpoczął Marcin Sypniewski, kandydat na prezydenta Bydgoszczy. Zamierza on być całą dobę na nogach, aż do północy, gdy rozpocznie się kampania wyborcza, czyli okres gdy już agitowanie będzie zabronione. W podobny sposób w Warszawie o sympatie wyborców walczą Rafał Trzaskowski i Patryk Jaki.

- Jak na razie odwiedzamy stacje benzynowe i sklepy monopolowe. Docieramy do bydgoszczan z naszymi materiałami wyborczymi. Zainteresowanie jest bardzo duże, mało kto się spodziewał spotkać kandydata na prezydenta i kandydatów na radnych Czasu Bydgoszczy o tej porze – powiedział nam o godzinie 1 w nocy Marcin Sypniewski, na jednej z bydgoskich stacji paliw - Do godziny 5 mamy zamiar odwiedzić wszystkie punkty pracujące w nocy odwiedzić, a później przeniesiemy się pod zakłady pracy.

 

Sypniewski wyraził nadzieję, że w niedziele bydgoszczanie sprawią, że wejdzie do II tury wyborów - Wierzę w zwycięstwo, że zarówno ja i Czas Bydgoszczy mamy bardzo dobre wyniki, chcemy jeszcze 1-2% uzyskać, aby móc walczyć o więcej mandatów w Radzie Miasta i wejście do II tury.

 

W piątek Czas Bydgoszczy i Marcin Sypniewski planują ostatnią przed ciszą wyborczą konferencję prasową.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Polonia dokonała niemożliwego

  Polonia Bydgoszcz wywalczyła w niedzielę awans do żużlowej I ligi (druga klasa rozgrywkowa). Drużyna należąca do Jerzego Kanclerza nie była jednak przed niedzielnym meczem faworytem.

 • Skrót derbów Bydgoszczy

  W środę na stadionie Chemika odbyły się derby Bydgoszczy w piłce nożnej. Rywalem piłkarzy z Glinek był Zawisza, który ostatecznie okazał się lepszy. Do 44 minuty zapowiadało się jednak, że to raczej gospodarze będą nadawać ton temu spotkaniu. Żeby więcej nie rozpisywać się, zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Wiadomości sportowe

 • Były samorządowiec nagrał groźne zdarzenie drogowe ze swoim udziałem

  11 września w deszczowej aurze Marek Jeleniewski wyjeżdżając z Tucholi był uczestnikiem groźnego zdarzenia drogowego. W pewnym momencie pierwszeństwo wymusił na nim młody kierowca chcący skręcić w lewo. Z racji tego, że była to szosa, przy jego prędkości niemożliwe było wyhamowanie, dlatego Jeleniewski odbił gwałtowanie na lewo wjeżdżając na pas zieleni. Zakończyło się na uszkodzeniu podwozia pojazdu. Dla przestrogi Jeleniewski umieścił film na Facebook-u.

 • Sondaż: Senat dla Koalicji, Sejm dla PiS

  Marcin Palade, który należy do jednego z bardziej skutecznych badaczy opinii publicznej w Polsce przedstawił badania sondażowe dla okręgu bydgoskiego. Wygrywa PiS z różnicą 6 punktów procentowych nad Koalicją Obywatelską, ale to Koalicja w jego opinii wygra wybory do Senatu.

Wiadomości z regionu

Śledź nas