Jesteś tutaj: HomeBydgoszczEgzekucja tartaku dobiega końca

Egzekucja tartaku dobiega końca

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 18 grudzień 2018 12:59
Egzekucja tartaku dobiega końca Fot: Facebook

Najprawdopodobniej do jutra zakończy się egzekucja tartaku przy ulicy Ujejskiego, której przeprowadzenie jest niezbędne do ukończenia budowy II etapu Trasy Uniwersyteckiej. Inwestycja obecnie opóźniona jest już o rok, właśnie z powodu zajmowania terenu przez tartak.

Egzekucję wojewoda rozpoczął w ubiegły poniedziałek. Właściciel tartaku zarzuca, że egzekucja jest wykonywana po amatorsku, przez co zniszczona została duża część jego sprzętu, co tylko utrudni mu wznowienie produkcji w nowym miejscu urzędowania. Według Krzysztofa Pietrzaka zniszczeniu uległo około 50% sprzętu, dlatego zamierza on podjąć kroki prawne, w celu uzyskania odszkodowania za amatorską egzekucję.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Nasz bohater!

    We wtorkowy wieczór w meczu eliminacji do Euro 2020 na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski pokonała Słowenię 3:2, pieczętując zwycięstwo grupie G, co skutkuje awansem do turnieju. Decydującego gola zdobył Jacek Góralski, chłopak z Bydgoszczy.

    Etykiety: Jacek Góralski
  • Zawisza ma poważnego partnera

    Polski Koncern Naftowy Orlen będzie partnerem klubu Zawisza Bydgoszcz. Największy gracz na polskim rynku naftowym będzie wspierał zarówno drużynę seniorów oraz szkolenie dzieci i młodzieży.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas