Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPiS wycofuje się z poprawki dotyczącej Camerimage

PiS wycofuje się z poprawki dotyczącej Camerimage

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 19 grudzień 2018 00:14

Dzisiaj Rada Miasta Bydgoszczy uchwalać będzie budżet na rok 2019. Wśród zgłoszonych przez klub Prawa i Sprawiedliwości poprawek było bezwarunkowe zwiększenie dofinansowania dla festiwalu Camerimage z 500 tys. jakie proponuje prezydent, do 2.750 mln zł. Ta poprawka ostatecznie jednak nie będzie głosowana.

W poniedziałek na komisje merytoryczną Rady Miasta Bydgoszczy został zaproszony dyrektor Camerimage Marek Żydowicz. Dyskusja była gorąca pełna emocji, niekiedy Żydowicz wypowiadał się nawet dość arogancko. We wtorek wieczorem dowiedzieliśmy się, że wydarzenia z komisji sprawiły, że klub radnych Prawa i Sprawiedliwości poprawkę dotyczącą Camerimage postanowił wycofać.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Gastronomia ma dosyć, kolejni przedsiębiorcy zapowiadają bunt. W ten sposób jednak pandemia nie zniknie

    W połowie października rząd wprowadził zakaz stacjonarnego funkcjonowania restauracji i innych obiektów gastronomicznych – jak zapowiadano na 2 tygodnie, aby wypłaszczyć krzywą zachorowań na COVID-19. Na 2 tygodniach się jednak nie skończyło, bowiem minęły już jakieś 3 miesiące, stąd też po zapowiedzi wydłużenia zakazu przynajmniej do końca stycznia, nieoficjalnie mówi się nawet o tym, że może to potrwać do kwietnia, części przedsiębiorców puszczają nerwy.

    Etykiety: covid19
  • W poniedziałek uczniowie wracają do szkół

    18 stycznia do szkół wracają uczniowie klas I-III szkół podstawowych i szkół specjalnych, wracają także zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe w kształceniu zawodowym; podpisałem rozporządzenie w tej sprawie - poinformował w czwartek minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

     

Wiadomości z regionu