Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrzebudowa Grunwaldzkiej będzie do poprawki?

Przebudowa Grunwaldzkiej będzie do poprawki?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 grudzień 2018 00:27

W piątek zakończyć powinna się przebudowa ulicy Grunwaldzkiej na odcinku od węzła Zachodniego do ronda Grunwaldzkiego. Praktycznie jeszcze trochę pracy wykończeniowej zostało do wykonania, dlatego termin ukończenia inwestycji się opóźni. Docierają do nas już jednak głosy wskazujące na możliwe fuszerki.

Nasi czytelnicy skarżą się przede wszystkim na powstałe w niektórych miejscach nierówności na jezdni. Pojawiają się też wątpliwości, czy tak duży kąt skrętu z ulicy Focha w Grunwaldzką nie będzie przyczyną korków i utrudnień w ruchu, bowiem może być on problematyczny dla samochodów ciężarowych. Jedna z osób komentujących naszą publikację wskazuje natomiast na popękany asfalt na ścieżce rowerowej.

 

A czy wy zauważyliście jakieś kwestie wymagające poprawy? Jeżeli tak piszcie w komentarzach.

 

Po zakończeniu prac budowlanych zamawiający, czyli Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej będzie musiał dokonać od wykonawcy odbioru inwestycji. W przypadku jeżeli realizacja nie będzie spełniała warunków zamówienia będzie można odmówić odbioru albo dokonać odbiór warunkowy zakładający zobowiązanie wykonawcy do naprawy uchybień w ustalonym czasie.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Polska podzielona – dwie ,,debaty” prezydenckie

    W poniedziałek mieliśmy do czynienia na pewno z rzeczą niespotykaną do tej pory w polskich kampaniach wyborczych. W podobnym czasie odbywały się dwie ,,debaty”, przynajmniej takie miały być z nazwy – w Końskich w województwie Świętokrzyskim prezydent Andrzej Duda odpowiadał na pytania zaproszonych przez TVP obywateli, natomiast w Lesznie w Wielkopolsce Rafał Trzaskowski odpowiadał na pytania dziennikarzy mediów ogólnopolskich, również tych sobie nieprzychylnych.

  • Minister zdrowia przewiduje znaczny wzrost zachorowań na jesień

    Jesienią czeka nas pilnowanie dystansu, noszenie maseczek i powrót do rozsądku - zapowiedział szef resortu zdrowia Łukasz Szumowski. Zapewnił, że służba zdrowia przygotowuje się do wzrostu zachorowań na COVID-19 spodziewanego jesienią.

Wiadomości z regionu