Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMost Uniwersytecki będzie rozświetlony w barwach Gdańska

Most Uniwersytecki będzie rozświetlony w barwach Gdańska

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 18 styczeń 2019 13:02
Most Uniwersytecki będzie rozświetlony w barwach Gdańska Fot: Bogusław Białas

Od piątku wieczora do niedzieli wieczora Most Uniwersytecki będzie oświetlony w barwach żółto-czerwonych, czyli barwach Miasta Gdańska. Ma być to symbol solidarności bydgoszczan z rodziną prezydenta Adamowicza oraz gdańszczanami.

 

Ceremonia pogrzebowa zamordowanego prezydenta Pawła Adamowicza będzie transmitowana na żywo na telebimie, który ustawiony zostanie w amfiteatrze przy Spichrzach, przy ulicy Mostowej. Pogrzeb samorządowca rozpocznie się o godzinie 12:00.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

  • Bruski: Jak ktoś wieszczy koniec lekkiej atletyki w Bydgoszczy to jest w błędzie

    Historyczny triumf Polski na 100. lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to już historia. To, że doszło do tego w Bydgoszczy to efekt wielu zorganizowanych dużych imprez w naszym mieście. Czy to będzie już pożegnanie z wielkimi wydarzeniami lekkoatletycznymi dla Bydgoszczy? Takie spekulacje się pojawiły, które ożywają gdy swoje ambicje prezentuje Śląsk.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.