Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOficjalne podsumowanie koncertu dla Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

Oficjalne podsumowanie koncertu dla Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 09 marzec 2019 00:35

W niedzielę 24 lutego w pubie ,,Kubryk” odbył się koncert charytatywny z aukcją, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz organizacji wypoczynku podopiecznych Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Organizatorzy koncertu po ostatecznym podliczeniu informują, że zebrano 10,6 tys. zł.

Dokładniej jest to kwota 10 tys i 621 zł oraz 33 grosze. Udało się zatem zebrać o tysiąc złotych więcej, niż informowaliśmy dzień po koncercie.

 

Najdrożej zlicytowano pióro od byłego Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego za 510 zł. O 10 zł taniej kupiony został krawat od przewodniczącego Rady Europy Donalda Tuska. Za 330 zł sprzedano obraz namalowany przez Katarzynę Banaszak.

 

Koncert charytatywny zorganizowali radni: Agnieszka Bąk i Ireneusz Nitkiewicz, wraz z Pauliną Popa. Patronat honorowy objął prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Kończą swoją przygodę z Sejmem

    Patrząc na nazwiska posłów wybranych w okręgu bydgoskim nie sposób nie zauważyć, że mamy aż sześć nowych nazwisk, czyli aż 50% wybranych przez nas posłów przez ostatnie lata w Sejmie nie zasiadała. Właściwie, poza Iwoną Kozłowską, która była posłanką w przeszłości mamy sześciu debiutantów.

  • W okręgu bydgoskim wygrywa PiS – o tym kto został posłem, a kto nie

    Nazwiska nowych posłów przedstawiliśmy już rano. Przedstawiamy pełne wyniki dla okręgu bydgoskiego. Cały czas nieoficjalne, bowiem PKW wynik wyborów ogłosi po podliczeniu wszystkich obwodów, a w niektórych częściach kraju to się jeszcze nie udało. W okręgu bydgoskim mamy już wszystko podliczone, stąd też możemy mówić już o ostatecznych wynikach.

Wiadomości z regionu

Śledź nas