Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWojewodzie świętowanie zepsuła śmieciarka

Wojewodzie świętowanie zepsuła śmieciarka

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 02 maj 2013 16:56

W czasie tegorocznych obchodów Święta Flagi zapoczątkowano nową tendencję. Na Placu Wolności znalazł się bowiem baner reklamujący jedną z firm. Z  kolei przejazd śmieciarki był tak istotnym wydarzeniem, że postanowiła o nim wspomnieć w swoim przemówieniu wojewoda Ewa Mes.

 

W czasie uroczystego podnoszenia flagi na maszt przejechała za oficjelami śmieciarka. Do tego wydarzenia postanowiła nawiązać w swoim przemówieniu wojewoda Ewa Mes wyrażając ubolewanie, że – nie wszyscy radośnie świętują dzisiejsze święto, gdyż doszło do przykrego incydentu z przyjazdem śmieciarki. Nic więc dziwnego, że wśród wielu osób te słowa wywołały zadziwienie.

 

Jeśli bowiem nawet doszło do przykrego incydentu, to dlaczego nikt ze współpracowników wojewody nie podjął żadnej reakcji. 

 

Moment podniesienia flagi:

 

 

Zdziwienie uczestników uroczystości mogły wywołać także pary zużytych butów wiszące na drzewie.

 

 

Urząd Wojewódzki postanowił zadbać o najmłodszych, dla których przygotowano możliwość malowania twarzy w barwach biało-czerwonych. Tylko czy umieszczanie rzucającej się w oczy reklamy z ofertą jednej z firm powinno towarzyszyć uroczystością państwowym? Dla mnie jest to nowe zjawisko.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wiadomości z regionu