Linia nr 66 pojedzie lekko skorygowaną trasą od ronda Jagiellonów przez Kujawską, Wojska Polskiego, Magnuszewską, Glinki, Trasę Uniwersytecką i dalej Wojska Polskiego i Kujawską wróci na rondo Jagiellonów. Wybrane kursy nadal będą dojeżdżać ulicami Cmentarną i Dobrzyńską do Wąbrzeskiej.
Przywrócona zostanie też linia nr 86. Będzie ona kursować identyczną trasą jak linia nr 66 ale w kierunku odwrotnym. Oznacza to, że autobusy pojadą od ronda Jagiellonów ulicami: Kujawską, Wojska Polskiego, Trasą Uniwersytecką, Glinki, Magnuszewską, Wojska Polskiego i przez Kujawska i Bernardyńską wrócą do ronda Jagiellonów. Również wybrane kursy tej linii dojadą do Wąbrzeskiej.
W ramach budowy II etapu Trasy Uniwersyteckiej powstały zatoki autobusowe, w których to od jutra mieścić będą się przystanki autobusowe.