Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKonfederacja: Musimy zakończyć jałowy spór między PO i PiS, i zając się prawdziwymi problemami

Konfederacja: Musimy zakończyć jałowy spór między PO i PiS, i zając się prawdziwymi problemami

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 20 sierpień 2019 17:23

- Musimy uchronić Polskę przed zapaścią demograficzną i uchronić się przed kryzysem finansów publicznych, który nastąpi jeżeli nic nie zrobimy – wzywa Marcin Sypniewski, który oficjalnie został dzisiaj zaprezentowany jako lider listy wyborczej Konfederacji w okręgu bydgoskim.

W centrum Bydgoszczy zaprezentowano na razie lidera listy wyborczej do Sejmu. Kolejne nazwiska będą zaprezentowane w kolejnych dniach. W inauguracyjnej konferencji oprócz działaczy związany z Januszem Korwin-Mikke wzięli przedstawiciele Ruchu Narodowego oraz formacji Korona Grzegorza Brauna.

 

- Głęboko wierzę, że Polska prawdziwej i realnej zmiany. Wszystkie inne partie rządzą nami od lat. To one odpowiadają za ucieczkę milionów ludzi za granicę, za gigantyczny dług publiczny i za zapaść w służbie zdrowia – mówił Marcin Sypniewski - SLD, PSL, Platforma, PiS rządzą od wielu lat, to one tworzą ten system, który funkcjonuje od wielu lat w Polsce, a my z tym systemem walczymy.

 

Zdaniem Sypniewskiego programy socjalne rządu PiS nie rozwiązują w żaden sposób problemów demograficznych - Receptą na uzdrowienie sytuacji w Polsce nie jest masowe rozdawnictwo, nie można rozdawać pieniędzy na prawo i lewo, to nie jest żaden program. Od tego się nie wzbogacimy. Sukces gospodarczy bierze z odważnej obniżki podatków i z wolności. To wolność jest receptą, to wolność jest tą prawdziwą zmianą, której Polska potrzebuje. Wierzę na poparcie ludzi młodych dla Konfederacji, bo to jest ostatnia szansa by coś zmienić. Efekt 500 Plus nie działa, cały czas wisi nad nami katastrofa demograficzna i jeżeli mamy wdrażać zmiany systemu, to właśnie teraz, bo później będzie za późno.

 

Kandydatem Konfederacji do Senatu z okręgu bydgoskiego ma być Leszek Posłuszny.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Polonia dokonała niemożliwego

  Polonia Bydgoszcz wywalczyła w niedzielę awans do żużlowej I ligi (druga klasa rozgrywkowa). Drużyna należąca do Jerzego Kanclerza nie była jednak przed niedzielnym meczem faworytem.

 • Skrót derbów Bydgoszczy

  W środę na stadionie Chemika odbyły się derby Bydgoszczy w piłce nożnej. Rywalem piłkarzy z Glinek był Zawisza, który ostatecznie okazał się lepszy. Do 44 minuty zapowiadało się jednak, że to raczej gospodarze będą nadawać ton temu spotkaniu. Żeby więcej nie rozpisywać się, zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Wiadomości sportowe

 • Niesłyszący mogą śledzić sesje Sejmiku Województwa

  W poniedziałek odbędzie się druga sesja Sejmiku Województwa, której transmisja na żywo będzie tłumaczona na język migowy. Pierwsza odbyła się przed miesiącem, ale nie poinformowano wówczas szerzej o tej funkcjonalności. 23 września sesja rozpocznie się o godzinie 11:00.

 • O tym dlaczego są to nudne wybory

  Za trzy tygodnie odbędą się najważniejsze wybory z cyklu, który rozpoczął się ubiegłorocznymi wyborami samorządowymi. To jednak wybory samorządowe budziły znacznie większe emocje społeczne niż ma to miejsce teraz. Słyszę wiele opinii, że jest to nudna kampania. Dlaczego tak jest?

Wiadomości z regionu

Śledź nas