Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKonfederacja: Musimy zakończyć jałowy spór między PO i PiS, i zając się prawdziwymi problemami

Konfederacja: Musimy zakończyć jałowy spór między PO i PiS, i zając się prawdziwymi problemami

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 20 sierpień 2019 17:23

- Musimy uchronić Polskę przed zapaścią demograficzną i uchronić się przed kryzysem finansów publicznych, który nastąpi jeżeli nic nie zrobimy – wzywa Marcin Sypniewski, który oficjalnie został dzisiaj zaprezentowany jako lider listy wyborczej Konfederacji w okręgu bydgoskim.

W centrum Bydgoszczy zaprezentowano na razie lidera listy wyborczej do Sejmu. Kolejne nazwiska będą zaprezentowane w kolejnych dniach. W inauguracyjnej konferencji oprócz działaczy związany z Januszem Korwin-Mikke wzięli przedstawiciele Ruchu Narodowego oraz formacji Korona Grzegorza Brauna.

 

- Głęboko wierzę, że Polska prawdziwej i realnej zmiany. Wszystkie inne partie rządzą nami od lat. To one odpowiadają za ucieczkę milionów ludzi za granicę, za gigantyczny dług publiczny i za zapaść w służbie zdrowia – mówił Marcin Sypniewski - SLD, PSL, Platforma, PiS rządzą od wielu lat, to one tworzą ten system, który funkcjonuje od wielu lat w Polsce, a my z tym systemem walczymy.

 

Zdaniem Sypniewskiego programy socjalne rządu PiS nie rozwiązują w żaden sposób problemów demograficznych - Receptą na uzdrowienie sytuacji w Polsce nie jest masowe rozdawnictwo, nie można rozdawać pieniędzy na prawo i lewo, to nie jest żaden program. Od tego się nie wzbogacimy. Sukces gospodarczy bierze z odważnej obniżki podatków i z wolności. To wolność jest receptą, to wolność jest tą prawdziwą zmianą, której Polska potrzebuje. Wierzę na poparcie ludzi młodych dla Konfederacji, bo to jest ostatnia szansa by coś zmienić. Efekt 500 Plus nie działa, cały czas wisi nad nami katastrofa demograficzna i jeżeli mamy wdrażać zmiany systemu, to właśnie teraz, bo później będzie za późno.

 

Kandydatem Konfederacji do Senatu z okręgu bydgoskiego ma być Leszek Posłuszny.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Wiadomości z regionu

Śledź nas