Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKampania Radia PiK za ponad 100 tys. zł

Kampania Radia PiK za ponad 100 tys. zł

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 20 sierpień 2019 18:16

Za półtora miesiąca kampanii wizerunkowej naprzeciwko dworca PKP Radio Pomorza i Kujaw zapłaci firmie Remedia 24 tys. zł, wynika z informacji jaką udzieliła nam rozgłośnia. Za całą kampanie Radio PiK zapłaci 95 tys. zł netto, z VAT-em wartość zamówienia opiewa na 116,8 tys. zł.

 

Radio przyznaje w odpowiedzi na nasze pytania, że wyłączono zastosowanie ustawy o zamówieniach publicznych – przepisy prawa w tym wypadku nie wymagają formalnego postępowania – poinformowano nas – nie mniej jednak Radio PiK SA skierowało zapytania ofertowe do dwóch innych podmiotów.

 

Oferta firmy Remedia, jak wynika z tych wyjaśnień była najkorzystniejsza. Gdyby zastosowano tryb przetargowy, wówczas w Biuletynie Informacji Publicznej opublikowane musiałoby zostać zestawienie ofert oraz wag poszczególnych elementów oceny postępowania.

 

Najdroższym elementem kampanii było zagospodarowanie ściany przed dworcem PKP, w okresie od 15 lipca do 30 sierpnia, za 24 tys.zł. Natomiast 13 tys. zł kosztowało reklamowanie Radia na megaboadzie na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Fordońskiej w dniach 1-14 sierpnia. 17,4 tys. radio zapłaci za oklejenie i ekspozycję do końca roku reklamy na dwóch wagonach tramwajowych. Za wystawienie namiotu oraz dwóch balonów podczas organizowanej w dniach 13 i 14 lipca przez firmę Remedia Kolacji Radio PiK musi zapłacić 5,6 tys. zł.

 

Do sprawy wrócimy we wrześniu, gdy powinny być już wystawione wszystkie faktury, w celu sprawdzenia czy nie pojawiły dodatkowe koszty.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Wiadomości z regionu

Śledź nas