Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKampania Radia PiK za ponad 100 tys. zł

Kampania Radia PiK za ponad 100 tys. zł

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 20 sierpień 2019 18:16

Za półtora miesiąca kampanii wizerunkowej naprzeciwko dworca PKP Radio Pomorza i Kujaw zapłaci firmie Remedia 24 tys. zł, wynika z informacji jaką udzieliła nam rozgłośnia. Za całą kampanie Radio PiK zapłaci 95 tys. zł netto, z VAT-em wartość zamówienia opiewa na 116,8 tys. zł.

 

Radio przyznaje w odpowiedzi na nasze pytania, że wyłączono zastosowanie ustawy o zamówieniach publicznych – przepisy prawa w tym wypadku nie wymagają formalnego postępowania – poinformowano nas – nie mniej jednak Radio PiK SA skierowało zapytania ofertowe do dwóch innych podmiotów.

 

Oferta firmy Remedia, jak wynika z tych wyjaśnień była najkorzystniejsza. Gdyby zastosowano tryb przetargowy, wówczas w Biuletynie Informacji Publicznej opublikowane musiałoby zostać zestawienie ofert oraz wag poszczególnych elementów oceny postępowania.

 

Najdroższym elementem kampanii było zagospodarowanie ściany przed dworcem PKP, w okresie od 15 lipca do 30 sierpnia, za 24 tys.zł. Natomiast 13 tys. zł kosztowało reklamowanie Radia na megaboadzie na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Fordońskiej w dniach 1-14 sierpnia. 17,4 tys. radio zapłaci za oklejenie i ekspozycję do końca roku reklamy na dwóch wagonach tramwajowych. Za wystawienie namiotu oraz dwóch balonów podczas organizowanej w dniach 13 i 14 lipca przez firmę Remedia Kolacji Radio PiK musi zapłacić 5,6 tys. zł.

 

Do sprawy wrócimy we wrześniu, gdy powinny być już wystawione wszystkie faktury, w celu sprawdzenia czy nie pojawiły dodatkowe koszty.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Polonia dokonała niemożliwego

  Polonia Bydgoszcz wywalczyła w niedzielę awans do żużlowej I ligi (druga klasa rozgrywkowa). Drużyna należąca do Jerzego Kanclerza nie była jednak przed niedzielnym meczem faworytem.

 • Skrót derbów Bydgoszczy

  W środę na stadionie Chemika odbyły się derby Bydgoszczy w piłce nożnej. Rywalem piłkarzy z Glinek był Zawisza, który ostatecznie okazał się lepszy. Do 44 minuty zapowiadało się jednak, że to raczej gospodarze będą nadawać ton temu spotkaniu. Żeby więcej nie rozpisywać się, zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Wiadomości sportowe

 • Niesłyszący mogą śledzić sesje Sejmiku Województwa

  W poniedziałek odbędzie się druga sesja Sejmiku Województwa, której transmisja na żywo będzie tłumaczona na język migowy. Pierwsza odbyła się przed miesiącem, ale nie poinformowano wówczas szerzej o tej funkcjonalności. 23 września sesja rozpocznie się o godzinie 11:00.

 • O tym dlaczego są to nudne wybory

  Za trzy tygodnie odbędą się najważniejsze wybory z cyklu, który rozpoczął się ubiegłorocznymi wyborami samorządowymi. To jednak wybory samorządowe budziły znacznie większe emocje społeczne niż ma to miejsce teraz. Słyszę wiele opinii, że jest to nudna kampania. Dlaczego tak jest?

Wiadomości z regionu

Śledź nas