Jesteś tutaj: HomeBydgoszczEuroposeł z regionu odpowiedzialny za budowanie relacji Unii Europejskiej z USA

Europoseł z regionu odpowiedzialny za budowanie relacji Unii Europejskiej z USA

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 12 październik 2019 10:52
Europoseł z regionu odpowiedzialny za budowanie relacji Unii Europejskiej z USA Fot: European Union

We wtorek jedna z najważniejszych delegacji Parlamentu Europejskiego, odpowiedzialna za budowanie dwustronnych relacji ze Stanami Zjednoczonymi, wybrała swojego przewodniczącego. Został nim europoseł Radosław Sikorski, który mandat objął z województwa kujawsko-pomorskiego.


- Wiem, że relacje transatlantyckie mogą być lepsze. Obecnie największym wyzwaniem jest uniknięcie wojny handlowej z naszym amerykańskim partnerem, której konsekwencje mogą uderzyć w miliony obywateli po obydwu stronach Atlantyku, w tym w miliony Polaków – mówił w rozmowie z dziennikiem.pl Radosław Sikorski.

 

Jego wybór nie powinien nikogo dziwić, bowiem w przeszłości pełnił funkcję szefa polskiej dyplomacji, był też ministrem obrony narodowej.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu