Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCzas świąteczny pokazuje okazałość Starego Rynku

Czas świąteczny pokazuje okazałość Starego Rynku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 16 grudzień 2019 16:22

Rewitalizacja płyty Starego Rynku zakończyła się w czerwcu, jednym nowa odsłona bydgoskiej starówki się spodobała, nie brakowało też krytycznych opinii oraz nazwijmy to nieufnych. Od jakiegoś czasu możemy Stary Rynek oglądać w świątecznej odsłonie i nie jest to już ten sam rynek co przed przebudową.

W centralnym punkcie Starego Rynku stanęła choinka, mamy też kilka ogródków zimowych, które w tym sezonie zimowym debiutują. Sprawia to, że rynek stał się bardziej ciasny, czy przez to jest bardziej przytulny?

 

Duże wrażenie robią ozdoby powieszone na słupach, które dodają więcej światła. W części południowo-wshodniej światła tworzą dość intensywny efekt, natomiast w zachodniej przy ratuszu jest znacznie ciemniej, ale to też ma swój klimat.

 

Przygotowaliśmy krótki materiał filmowy, ale przede wszystkim zachęcamy do odwiedzin i wyrażania swojej opinii na temat tej odsłony bydgoskiego Starego Rynku i wyrażania opinii:

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Wiadomości z regionu