Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOd dzisiaj będzie można zobaczyć Bydgoszcz z koła młyńskiego

Od dzisiaj będzie można zobaczyć Bydgoszcz z koła młyńskiego

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 03 styczeń 2020 14:08
Od dzisiaj będzie można zobaczyć Bydgoszcz z koła młyńskiego Fot: Bogusław Białas

Z opóźnieniem, bo pierwotnie miała być to atrakcja Jarmarku Bożonarodzeniowego, najprawdopodobniej dzisiaj wieczorem, a przynajmniej taki jest plan, będzie można skorzystać z koła młyńskiego na Placu Teatralnym. Instalacja stanęła już wczoraj wpisując się w krajobraz tej części miasta. Dzisiaj planuje się (godzina 18:00) oddanie jej do użytku.

 

Na Jarmark Bożonarodzeniowy nie zdążono z powodu awarii jednej części, której zdobycie chwilę trwało. Ze względów bezpieczeństwa postanowiono zrezygnować z tej atrakcji na jarmarku. Koło młyńskie będzie dostępne do 2 lutego.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Polonia Bydgoszcz przygotowuje się do świętowania jubileuszu 100 lecia

    W tym roku trzy bydgoskie kluby będą świętować swoje 100-lecie istnienia – BTW, Gwiazda i Polonia. Szczególne poruszenie związane z tą rocznicą widoczne jest w Polonii, gdzie obecni i byli działacze powołali komitet obchodów – Niewiele klubów ma okazję obchodzić jubileusz 100-lecia, dlatego chcemy, żeby były to godne obchody – mówi Marcin Matusiak, prezes sekcji piłkarskiej KP Polonia Bydgoszcz.

    Etykiety: Polonia Bydgoszcz
  • List otwarty środowiska CWZS Zawisza

    Od 1 stycznia obietkami sportowymi przy ulicy Gdańskiej 163 zarządza podległe bezpośrednio prezydentowi Bydgoskie Centrum Sportu. Wcześniej obiekty sportowe znajdowały się w zarządzie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego ,,Zawisza". CWZS wystosował do społeczności lokalnej list otwarty, którego treść publikujemy poniżej.

    Etykiety: CWZS

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wiadomości z regionu