Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOd kwietnia Lufthansa rezygnuje z sobotnich lotów

Od kwietnia Lufthansa rezygnuje z sobotnich lotów

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 17 luty 2020 00:21
Od kwietnia Lufthansa rezygnuje z sobotnich lotów Fot: Bartosz Bieliński

Obecnie samolotem z Bydgoszczy do Frankfurtu niemieckimi liniami państwowymi Lufthansa możemy latać codziennie. Od kwietnia do końca sezonu letniego Niemcy zrezygnują z sobotnich lotów.

Oznacza to, że ostatni sobotni lot do Frankfurtu odbędzie się w tym sezonie 28 marca. Loty sobotnie maja wrócić od listopada. Ma to związek z optymalizacją połączeń niemieckiego przewoźnika.

 

Lufthansa loty z Frankfurtu do Bydgoszczy zainaugurowała w 2015 roku, stopniowo zwiększając częstotliwość lotów. Frankfurt był przez lata dla Bydgoszczy jedynym hubem przesiadkowym, Lufthansa oferowała bilety z Bydgoszczy na cały świat, z przesiadką we Frankfurcie. Tym modelem biznesowym mogło zachwiać otwarte kilka miesięcy temu połączenie Bydgoszczy z Warszawą, realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu