Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPonad 8 tys. zł dla domu dziecka z kalendarza ,,Łączy nas Bydgoszcz”

Ponad 8 tys. zł dla domu dziecka z kalendarza ,,Łączy nas Bydgoszcz”

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 29 luty 2020 17:12

Na przełomie 2019 i 2020 roku w dystrybucji był kalendarz ,,Łączy nas Bydgoszcz”, inicjatywa Adama Goździewskiego i Sebastiana Grysiaka, którzy chcieli w ten sposób wesprzeć Dom Dziecka przy ulicy Stolarskiej w Bydgoszczy. W ubiegłym tygodniu akcja kalendarzowa ,,Łączy nas Bydgoszcz” została podsumowana.

W akcję włączyły się znane osoby ze świata polityki, ale też był bydgoski raper Fiedas, społecznik wujek Porada, czy twórcy programów dokumentalnych bracia Siekielscy. Później włączyli się też przedsiębiorcy, którzy chętnie zaopatrywali się w kalendarze.

 

Udało się w ten sposób zebrać kwotę 8325 zł, która w piątek 21 lutego w Bierhalle w Bydgoszczy została przekazana dyrekcji Domu Dziecka.

 

Materiał z gali Grysiaka&Goździewskiego:

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • W sierpniu rusza sezon lekkoatletyczny. Za dwa tygodnie II Memoriał Ireny Szewińskiej

    Irena Szewińska to jedna z najwybitniejszych polskich sportsmenek, ale też osoba która jak przyznają lokalnie działacze, dzięki której Bydgoszcz miała szansę zaistnieć jako organizator dużych imprez lekkoatletycznych o randze międzynarodowej. 19 sierpnia odbędzie się na stadionie Zawiszy II memoriał jej imienia.

  • Tym razem derby Bydgoszczy bez rozstrzygnięcia

    Konfrontacja Zawiszy z Chemikiem przy ulicy Gdańskiej była wyczekiwana od dawna – warto przypomnieć, że mecz ten miał się odbyć w ramach sezonu 2019/2020 w marcu, ale dotarcie wirusa COVID-19 do Polski pokrzyżowało te plany. Mecz się odwlekł, ale nie uciekł, w sobotę 1 sierpnia na inaugurację rozgrywek IV ligi sezonu 2020/2021 Zawisza podejmował przy Gdańskiej Chemika.

Wiadomości sportowe

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu