Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPonad 8 tys. zł dla domu dziecka z kalendarza ,,Łączy nas Bydgoszcz”

Ponad 8 tys. zł dla domu dziecka z kalendarza ,,Łączy nas Bydgoszcz”

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 29 luty 2020 17:12

Na przełomie 2019 i 2020 roku w dystrybucji był kalendarz ,,Łączy nas Bydgoszcz”, inicjatywa Adama Goździewskiego i Sebastiana Grysiaka, którzy chcieli w ten sposób wesprzeć Dom Dziecka przy ulicy Stolarskiej w Bydgoszczy. W ubiegłym tygodniu akcja kalendarzowa ,,Łączy nas Bydgoszcz” została podsumowana.

W akcję włączyły się znane osoby ze świata polityki, ale też był bydgoski raper Fiedas, społecznik wujek Porada, czy twórcy programów dokumentalnych bracia Siekielscy. Później włączyli się też przedsiębiorcy, którzy chętnie zaopatrywali się w kalendarze.

 

Udało się w ten sposób zebrać kwotę 8325 zł, która w piątek 21 lutego w Bierhalle w Bydgoszczy została przekazana dyrekcji Domu Dziecka.

 

Materiał z gali Grysiaka&Goździewskiego:

 

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu