Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBędzie jeden pociąg więcej do Warszawy

Będzie jeden pociąg więcej do Warszawy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 07 marzec 2020 09:57
Będzie jeden pociąg więcej do Warszawy Fot: sevenyears

W przyszłą niedzielę – 15 marca - wejdzie w życie kwartalna korekta rozkładów jazdy pociągów. Są to zmiany głównie kosmetyczne, dotyczące zmian jazdy pociągów. Dotyczą one jednak wielu pociągów, stąd też przed ruszeniem w podróż należy zapoznać się z nowym rozkładem.

Dla przykładu – pociąg jadący przez Bydgoszcz do Berlina odjeżdżać będzie do soboty włącznie o godzinie 10:59, natomiast od niedzieli już o 10:54. PKP Intercity uruchomi też nowy pociąg IC Brda do Warszawy (trasą przez Toruń i Włocławek) o godzinie 6:11, z przyjazdem na Warszawę Centralną o godzinie 9:48. Będzie to trzeci pociąg pozwalający się dostać do Warszawy przed godziną 10. W praktyce będzie to jednak powrót do sytuacji sprzed 15 grudnia 2019 roku, gdy zmniejszono liczbę porannych pociągów pomiędzy Bydgoszczą i Warszawą.

 

Nowy rozkład jazdy będzie obowiązywał do 13 czerwca, gdy planowana jest półroczna korekta.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • 9 kolejka IV ligi nie namieszała w czubie tabeli. Nerwowo było na Gdańskiej

    Liderem po 9 kolejkach jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 22 punktów, ale ten klub ma jeden mecz rozegrany więcej od rywali z dalszych miejsc. Kolejne lokaty zajmują: Lider Włocławek, Zawisza Bydgoszcz (po 20 punktów) i Sportis Łochowo z 19 punktami. Kolejna Wda Świecie ma do Sportisu 4 punkty straty. Wszystkie wymienione kluby swoje spotkania w 9 kolejce wygrały.

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu