Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNie ma sygnałów, aby koronawirus miał wpłynąć na miejskie inwestycje

Nie ma sygnałów, aby koronawirus miał wpłynąć na miejskie inwestycje

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 17 marzec 2020 00:21
Nie ma sygnałów, aby koronawirus miał wpłynąć na miejskie inwestycje Fot: Bogusław Białas

Mamy sytuację nadzwyczajną w Polsce, póki co jednak inwestycje toczą się normalnym trybem. Zdaniem prezydenta Rafała Bruskiego nie ma sygnałów, aby realizowane w Bydgoszczy inwestycje miały stanąć.

 

Obecnie dwie największe realizowane w mieście inwestycje to rozbudowa ulicy Kujawskiej wraz z rondem Bernardyńskim i Kujawskiem oraz rozbudowa ulicy Gruwnaldzkiej. Realizowanych jest też kilka mniejszych przedsięwzięć. Rozbudowa Kujawskiej, obejmująca budowę linii tramwajowej powinna się zakończyć jesienią. Taki też termin na dzisiaj jest aktualny. Jak widzimy na zdjęciach prace toczą się do przodu.

 

 

 

Fot: Bogusław Białas

 

Grunwaldzka ma być rozbudowana do połowy bieżącego roku, jak można zauważyć prace są już bliskie końca, więc ten termin nawet w przypadku wystąpienia większych zawiłości nie powinien być zagrożony.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu