Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRównież Bydgoszcz planuje odroczyć płatności przedsiębiorcom

Również Bydgoszcz planuje odroczyć płatności przedsiębiorcom

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 19 marzec 2020 14:38

Przed południem informowaliśmy o tym, że prezydent Inowrocławia przedsiębiorcom wynajmującym lokale od miasta, odroczy płatności czynszu, a w przypadku zawieszenia działalności nawet umorzy. W Bydgoszczy również są planowane podobne działania, prezydent Rafał Bruski wkrótce ma przedstawić Bydgoski Pakiet.

- W najbliższym czasie przedstawię szczegóły Bydgoskiego Pakietu dla lokalnych przedsiębiorców działających w miejskich lokalach. Wspólnie z innymi miastami wymieniamy się informacjami i praktykami. Będziemy wzorowali się na rozwiązaniach przyjętych we Wrocławiu, gdzie stworzono procedurę związaną z odraczaniem płatności. Mam świadomość, że przedsiębiorcy działający w lokalach miejskich to tylko mała część, dlatego wspólnie z Prezydentami największych miast oczekujemy na szczegóły pakietu ogólnokrajowego wspierającego wszystkich przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w związku z nadzwyczajną sytuacją – informuje prezydent Rafał Bruski.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

  • Sutkowski: szczyt trzeciej fali epidemii około 20-25 marca

    Szczyt trzeciej fali epidemii wypadnie około 20-25 marca - powiedział PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. W jego ocenie, przyrost zakażeń można ograniczyć szybko nawet o 70 procent, ale wymagałoby to odpowiedzialności społecznej.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu