Jesteś tutaj: HomeBydgoszczLista bydgoskich Fake Kont z Facebook-a

Lista bydgoskich Fake Kont z Facebook-a

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 21 marzec 2020 13:09

Facebook popularność w Polsce zaczął zdobywać przed dekadą, można powiedzieć nawet, że rewolucjonizować nasze funkcjonowanie w internecie. Anonimowo pisane komentarze przechodził zaczęły do lamusa, bowiem Facebook charakteryzował się tym, że wpisy publikowane były pod imieniem i nazwiskiem. Oczywiście nie brakuje prób podszywania się pod czyjąś tożsamość, Facebook z tym walczy do dzisiaj.

Od dawna podejrzewać można było, że na najpopularniejszych bydgoskich grupach działała grupa kont, która służyła rozpowszechnianiu linków i wpisów. Wczoraj jeden z pracowników agencji, która się tym procederem trudniła, przez przypadek udostępnił wewnętrzny dokument z listą fałszywych kont, wraz z hasłami. Prezentujemy listę fałszywych tożsamości:
- Agnieszka Kossak;
- Anna Figura;
- Amelia Morawska;
- Oliwia Konopa;
- Zosia Piotrowska;
- Patrycja Kordasz;
- Lena Magdalena;
- Borys Ratajczak;
- Mariusz Ramke;
- Alfred Droga;
- Mikołaj Kranz;

- Kacper Brzeziński;
- Dominika Kwiat;
- Zuza Sobczak;
- Patrycja Klonowska;
- Beata Kowalska.

 

Do spawy jeszcze wrócimy, bowiem wśród beneficjentów też działalności znajduje się parlamentarzysta oraz spółka Skarbu Państwa.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu