Jesteś tutaj: HomeBydgoszczParafia ostrzega, że wizyty na cmentarzu grożą mandatami

Parafia ostrzega, że wizyty na cmentarzu grożą mandatami

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 08 kwiecień 2020 12:36
Parafia ostrzega, że wizyty na cmentarzu grożą mandatami Facebook / Parafia NMP z Góry Karmel

Pewnym problemem obecnej sytuacji epidemiologicznej jest brak jednoznacznych informacji co jest dozwolone, a za co grozi nam mandat karny za naruszanie rządowych rozporządzeń. W mediach pojawiły się z innych części kraju informacje, że wizyta na cmentarzu jest zagrożona karą mandatu. Przed mandatami ostrzega bydgoska parafia.

 

Parafia Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, która mieści się przy ulicy Spacerowej w Bydgoszczy opublikowała komunikat, w którym informuje, że wystąpiła o opinię do Komisariatu Policji Bydgoszcz – Błonie.

 

Parafia przestrzega, że po uzyskaniu tej opinii, przebywanie na cmentarzu poza uroczystościami pogrzebowymi (w których uczestniczy może maksymalnie 5 osób) przebywanie na cmentarzu może zakończyć się karą pieniężną. Parafia ostrzega, że przebywający na cmentarzu robią to na własną odpowiedzialność.

 

Jak pokazuje praktyka z innych miast, policjanci wystawiać mogą mandaty w wysokości 500 zł.

 

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu