Jesteś tutaj: HomeBydgoszczAmerykańskie systemy antyrakietowe ,,Patriot” są unowocześniane w Bydgoszczy

Amerykańskie systemy antyrakietowe ,,Patriot” są unowocześniane w Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 10 kwiecień 2020 07:04

Raytheon Integrated Defense Systems to amerykańska firma, znana z dostarczania wielu armiom świata powiązanych z sojuszem NATO systemów ochrony rakietowej ,,Patriot” Amerykanie coraz bardziej zacieśniają współpracę z bydgoską firmą zajmującą się infrastrukturą obroną Teldat.

Raytheon Integrated Defense Systems w ostatnim czasie przyznał bydgoskiemu Teldatowi laur ,,doskonały dostawca”, będąc jedyną polską firmą w ten sposób wyróżnioną. Relacje Raytheonu i Teldatu budowane są od 2011 roku, coraz bardziej się zacieśniając.

 

Teldat dla systemów ,,Patriot” produkuje routery, z których korzysta już kilka armii świata. Również Polska zamówiła u Amerykanów system ,,Patriot”. Pierwsze systemy antyrakietowe dla naszego kraju mają być gotowe za 2 lata.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu