Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKadry z Misterium

Kadry z Misterium

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 12 kwiecień 2020 18:31

XX jubileuszowe Misterium Męki Pańskiej w Fordońskiej Dolinie Śmierci się nie odbyło z uwagi na zagrożenie epidemiczne. Osoby przez lata zaangażowane w to dzieło zorganizowali akcję ,,Kadr z Misterium”, w którym dzielili się swoimi przeżyciami i wspomnieniami. Gdy spojrzy się na te kadry szerzej, to opowiadają one ciekawą opowieść

Nie jest to co prawda typowa opowieść ewangelicka, ale są to ludzkie opowieści, o spotykaniu Chrystusa przy tworzeniu tego przedsięwzięcia, o spotykaniu go w interakcji z innymi ludźmi. Misterium to co roku wielkie przedsięwzięcie logistyczne, nie zawsze wszystko układa się z planem, stąd też trzeba się mierzyć z różnymi przeciwnościami, które wywołują niekiedy ogromny stres, z którymi trzeba się zmierzyć. Tej walki organizatorów z różnymi przeciwnościami nie widzimy jako publiczność.

 

Na Facebook-u Misterium Męki Pańskiej zorganizowano akcję ,Kadr z Misterium”. W oparciu o te materiały stworzyliśmy ,,Kadry z Misterium”, do obejrzenia których w tę niedzielę Wielkanocną zapraszamy.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Polska podzielona – dwie ,,debaty” prezydenckie

    W poniedziałek mieliśmy do czynienia na pewno z rzeczą niespotykaną do tej pory w polskich kampaniach wyborczych. W podobnym czasie odbywały się dwie ,,debaty”, przynajmniej takie miały być z nazwy – w Końskich w województwie Świętokrzyskim prezydent Andrzej Duda odpowiadał na pytania zaproszonych przez TVP obywateli, natomiast w Lesznie w Wielkopolsce Rafał Trzaskowski odpowiadał na pytania dziennikarzy mediów ogólnopolskich, również tych sobie nieprzychylnych.

  • Minister zdrowia przewiduje znaczny wzrost zachorowań na jesień

    Jesienią czeka nas pilnowanie dystansu, noszenie maseczek i powrót do rozsądku - zapowiedział szef resortu zdrowia Łukasz Szumowski. Zapewnił, że służba zdrowia przygotowuje się do wzrostu zachorowań na COVID-19 spodziewanego jesienią.

Wiadomości z regionu