Jesteś tutaj: HomeBydgoszczJutro wraca Bydgoski Rower Aglomeracyjny

Jutro wraca Bydgoski Rower Aglomeracyjny

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 05 maj 2020 11:37

Od środy 6 maja będziemy mogli wypożyczać rowery w ramach Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego. Rowery miejskie powracają po ponad miesięcznej przerwie.

Tegoroczny sezon na rower aglomeracyjny rozpoczął się tradycyjnie 1 marca, ale ostatniego dnia tego miesiąca premier podjął decyzję o zamrożeniu tej formy przemieszczania się w związku z walką z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Od 6 maja ten zakaz przestanie obowiązywać.

 

Urząd Miasta zapowiada, że system 56 stacji umożliwiających wypożyczanie rowerów będzie działał od jutra. Przypomnijmy, że za pierwsze 20 minut wypożyczenia nie płacimy, wypożyczalnie działają natomiast całą dobę.

 

Więcej o systemie BRA piszemy w zakładce - Bydgoski Rower Aglomeracyjny

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

  • Można odnieść wrażenie, że Polacy zagubili instynkt samozachowawczy

    Z analizy jaką przedstawionej w piątek przez ministra zdrowia wynika, że już nie tak wiele nam brakuje to scenariusza ,,gorszego od czarnego”, co skutkowałoby totalną zapaścią służby zdrowia. Tymczasem tysiące osób wczoraj protestowało w około 60 miastach przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej, wcześniej w tygodniu mieliśmy też protesty rolnicze, nie mówiąc już o anarchistach, którzy protestują przeciwko wprowadzaniu obostrzeń do walki z COVID-19. To wszystko znacząco zwiększa ryzyko rozwoju pandemii.

  • Czarny dzień w kujawsko-pomorskim. Tylko dzisiaj zmarła podobna liczba osób co przez cały kwiecień

    Dzisiaj z powodu COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim stwierdzono rekordowe 21 zgonów, co jest bliskie wynikowi jaki miał miejsce przez cały kwiecień (28 zgonów). Do tej pory nie odnotowywaliśmy dziennie dwucyfrowych liczb ofiar. W skali kraju odnotowano dzisiaj 153 zgony.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu