Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKonkurs: Mamy dla Was kolekcjonerskie pocztówki z Kazimierzem Wielkim

Konkurs: Mamy dla Was kolekcjonerskie pocztówki z Kazimierzem Wielkim

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 29 maj 2020 00:24

15 maja do obiegu trafiły kartki pocztowe i znaczek z wizerunkiem króla Kazimierza III Wielkiego, z wyraźnym podkreśleniem, że jest on ,,założycielem Bydgoszczy”. To nie jedyny akcent bydgoski na kartce pocztowej. Do obiegu trafiła limitowana liczba 200 kartek. Naszym czytelnikom rozdamy 10 kartek.

Żeby wziąć udział w konkursie należy pod adres redakcja@portalkujawski.pl przysłać odpowiedź na pytanie – Z czego król Kazimierz byłby w dzisiejszej Bydgoszczy najbardziej dumny? Odpowiedź może zostać ubogacona fotografiami. Autorom najciekawszych odpowiedzi przekażemy jedną z kartek. W zgłoszeniu poprosimy o podanie adresu, na który w przypadku wygrania nagrody zostanie ona wysłana (nie będziemy go nigdzie upubliczniać).

 

 

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 2 czerwca. Za przekazanie kartek dziękujemy pomysłodawcy upamiętnienia w ten sposób króla Kazimierza Wielkiego – Maciejowi Basińskiemu z Inowrocławskiego Klubu Dyskusyjnego oraz dyrektorowi Regionu Bydgoskiego Poczty Polskiej Karolowi Górskiemu.

 

 


Regulamin konkursu:

1.Organizatorem konkursu jest Portal Kujawski działającym w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa.
2. Nagrodą w konkursie jest kartka pocztowa poświęcona Kazimierzowi Wielkiemu, w ramach limitowanej emisji 200 sztuk, emitowanej przez Pocztę Polską.4.Konkurs odbywa się wyłącznie w Internecie.

3.Udział w konkursie jest bezpłatny.

4.Warunkiem udziału w konkursie jest wysłanie wiadomości e-mail na adres redakcja@portalkujawski.pl

5.Odpowiedź laureatom zostanie udzielona w odpowiedzi na wiadomość e-mail.

6..Imię i nazwisko laureatów zostanie podane do publicznej wiadomości.
7.Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia konkursu.

8. Nagroda będzie wysyłana drogą pocztową.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu