Jesteś tutaj: HomeBydgoszczOd jutra pogramy na bydgoskich Orlikach

Od jutra pogramy na bydgoskich Orlikach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 31 maj 2020 07:04
Od jutra pogramy na bydgoskich Orlikach Fot: UMB

Od 1 czerwca na terenie Bydgoszczy otwarte przyszkolne boiska ,,Orlik 2012”, których na terenie jest 23. Będzie można z nich korzystać, przy zachowaniu specjalnych wymogów sanitarnych. Na razie nie przewiduje się możliwości organizowania turniejów. Korzystanie z Orlików jest bezpłatne.

Podstawowy warunek to rezerwacja do 60 minut, później musi nastąpić 15 minutowy bufor, aby grupy korzystające nie miały ze sobą bezpośredniej styczności. W tym czasie też będzie następować dezynfekcja obiektu, w tym szatni.

 

Dla każdego obiektu będzie opracowany specjalny regulamin na czas epidemii.

 

Warte obejrzenia

  • Na czerwiec zaplanowano Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy

    Planowane na 2-7 czerwca 2020 roku Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy miały być wstępem do Igrzysk Paraolimpijskih w Tokio, zawody się jednak nie odbyły z uwagi na trudną sytuację epidemiczną. World Para Athltics zdecydował, że turniej odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2021 roku. Gospodarzem będzie nadal Bydgoszcz.

  • Włocłavia pokonuje Sportis – rozpoczynamy mecze na szczycie

    Aż 13 kolejek musieliśmy czekać do pierwszego pojedynku pomiędzy zespołami z grupy tzw. czterech pretendentów do wygrania ligi – w sobotę w Łochowie Sportis podejmował lidera Włocłavię Włocławek (faktycznie zespół ten rozegrał jeden mecz więcej). Mecz ten był bardzo emocjonujący, pokazujący, iż w piłce nożnej nie ma nic pewnego. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj

Wiadomości z regionu