Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNa zebranie podpisów tylko kilka dni. W Bydgoszczy mobilizacja

Na zebranie podpisów tylko kilka dni. W Bydgoszczy mobilizacja

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 06 czerwiec 2020 14:14

Żeby zarejestrować prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego w wyborach na urząd Prezydenta RP trzeba zebrać do 10 czerwca 100 tys. podpisów. Nieoficjalnie się mówi, że tę liczbę już udało się zebrać, ale mobilizacja ze zbiórką podpisów trwa. Doskonale jest ona widoczna w Bydgoszczy.

W piątek podpisy zbierał w centrum Bydgoszczy prezydent Rafał Bruski, w towarzystwie europosła Radosława Sikorskiego i posła Pawła Olszewskiego. Dzisiaj podpisy zbierano na targowisku w Fordonie, z uwagi na względy epidemiczne trzeba było zachować odstępy, przez co do złożenia podpisów tworzyły się dość spore kolejki. W niedzielę planowana jest zbiórka na Chemiku i w Myślęcinku.

 

W zbiórkę podpisów zaangażowani są też inni samorządowcy Koalicji Obywatelskiej. W Fordonie dzisiaj podpisy zbierał radny Maciej Świątkowski, który pierwszy raz radnym został 30 lat temu, w pierwszych po II wojnie światowej wyborach samorządowych.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu