Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZ Bydgoszczy polecimy do Grecji i Chorwacji

Z Bydgoszczy polecimy do Grecji i Chorwacji

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 24 czerwiec 2020 16:42
Z Bydgoszczy polecimy do Grecji i Chorwacji Fot: PLB

Na razie nie ma terminu reaktywowania połączenia lotniczego z Bydgoszczy do Warszawy, PLL LOT zapowiada natomiast w sezonie letnim dwa połączenia międzynarodowe z Portu Lotniczego Bydgoszcz – już od lipca.

Dzisiaj Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły kierunki lotów wakacyjnych na lipiec i sierpień. Z Bydgoszczy planowane są loty na grecką wyspę Zakynthos oraz do chorwackiego Zadaru. Loty do Chorwacji będą odbywać się w soboty od 4 lipca, natomiast do Grecji w czwartki od 9 lipca.

 

Od 1 lipca wznowić część połączeń na wyspy brytyjskie planuje RyanAir, co powinno nastąpić jeżeli nie zostanie utrzymany zakaz lotów do Wielkiej Brytanii, który decyzją rządową obowiązuje do 30 czerwca , z uwagi na sytuację epidemiczną.

 

Warte obejrzenia

  • Remis w meczu na szczycie – Zawisza mistrzem jesieni

    W zaległym meczu 15 kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował z Włocłavią Włocławek, pod fenomenalnej końcówce meczu. Dla niebiesko-czarnych oznacza to pozycję lidera do końca 2020 roku. Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze dwie kolejki, plus kilka zaległych meczów.

    Etykiety: piłka nożna
  • Memoriał Ireny Szewińskiej awansował do rangi Gold w cyklu Continental Tour

    Pierwszą dobrą wiadomością dla Bydgoszczy jest ustalenie, że będzie gospodarzem również 3. Memoriału im. Ireny Szewińskiej, który odbędzie się 30 czerwca 2021 roku. Druga – będzie to wydarzenie już innej rangi o znacznie wyższym prestiżu – World Athletics awansowała Memoriał do rangi Gold, przez co kolejne mitingi będą wydarzeniami lekkoatletyczymi prawie najwyższej rangi, wyżej jest bowiem tylko Diamentowa Liga.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

Wiadomości z regionu