Jesteś tutaj: HomeBydgoszczChodniki mają zmienić oblicze Śródmieścia

Chodniki mają zmienić oblicze Śródmieścia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 14 lipiec 2020 00:00
Nowy chodnik Nowy chodnik Fot: Bogusław Białas

Na ulicach bydgoskiego śródmieścia prowadzone są obecnie prace związane z rewitalizacją chodników. Układane na nowo chodniki są w oparciu o historyczny styl. Celem tych działań jest poprawa wartości estetycznej tej części Bydgoszczy.

 

Obecnie prowadzone są prace m.in. na Pomorskiej, ale w dalszym planie są również ulice: Warmińskiego, Śniadekich i fragment ulicy Dworcowej oraz kolejne ulice.

Warte obejrzenia

  • Mecz Sportisu z Zawiszą był hitem 14 kolejki. Niebiesko-czarni nowym liderem

    Na najciekawsze mecze w tym sezonie IV ligi musieliśmy poczekać dopiero do jesieni. Hitem 14 kolejki był pojedynek Sportisu Łochowo z Zawiszą Bydgoszcz. Ten mecz można uznać za bardzo ciekawy, było w nim bowiem pełno emocji i gry do ostatniej minuty. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego meczu.

    Coraz bardziej na rozgrywki odbija się epidemia COVID-19, od kilku kolejek kibice mecze

    Etykiety: piłka nożna
  • Na czerwiec zaplanowano Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy

    Planowane na 2-7 czerwca 2020 roku Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy miały być wstępem do Igrzysk Paraolimpijskih w Tokio, zawody się jednak nie odbyły z uwagi na trudną sytuację epidemiczną. World Para Athltics zdecydował, że turniej odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2021 roku. Gospodarzem będzie nadal Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj

Wiadomości z regionu