Jesteś tutaj: HomeBydgoszczMuzeum Okręgowe będzie czynne dłużej – to odpowiedź na oczekiwania rzeczywistości

Muzeum Okręgowe będzie czynne dłużej – to odpowiedź na oczekiwania rzeczywistości

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 30 lipiec 2020 07:28
Muzeum Okręgowe będzie czynne dłużej – to odpowiedź na oczekiwania rzeczywistości Fot: Paweł Zielke

Muzeum Okręgowe od wtorku 28 lipca czynne jest od godziny 10 do 16, normalny czas funkcjonowania został wydłużony, aby umożliwić większej liczbie zainteresowanych wizytę, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Exploseum jest czynne natomiast do godziny 17.

Kolejną zmianą jest zwiedzenia Exploseum i Galerii Sztuki Nowoczesnej w towarzystwie przewodnika, w ostatnich tygodniach z uwagi na COVID-19 zwiedzać można było jedynie indywidualnie. Z przewodnikiem wystawy zwiedzić będą mogły grupy do maksymalnie 10 osób.

 

Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji rąk przy wejściu na wystawę. Dodatkowo może się zdarzyć, że nie zostaniemy wpuszczenie do muzeum od razu, z uwagi na limity osób maksymalnie zwiedzających.

 

Warte obejrzenia

  • Na czerwiec zaplanowano Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy

    Planowane na 2-7 czerwca 2020 roku Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Europy miały być wstępem do Igrzysk Paraolimpijskih w Tokio, zawody się jednak nie odbyły z uwagi na trudną sytuację epidemiczną. World Para Athltics zdecydował, że turniej odbędzie się w dniach 1-5 czerwca 2021 roku. Gospodarzem będzie nadal Bydgoszcz.

  • Włocłavia pokonuje Sportis – rozpoczynamy mecze na szczycie

    Aż 13 kolejek musieliśmy czekać do pierwszego pojedynku pomiędzy zespołami z grupy tzw. czterech pretendentów do wygrania ligi – w sobotę w Łochowie Sportis podejmował lidera Włocłavię Włocławek (faktycznie zespół ten rozegrał jeden mecz więcej). Mecz ten był bardzo emocjonujący, pokazujący, iż w piłce nożnej nie ma nic pewnego. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu