Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCzy w tym roku odbędzie się jarmark świąteczny? Nie ma ostatecznej decyzji

Czy w tym roku odbędzie się jarmark świąteczny? Nie ma ostatecznej decyzji

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 24 wrzesień 2020 00:16
Jarmark z 2019 roku Jarmark z 2019 roku Fot: UMB

Z powodu pandemii COVID-19 nie odbyło się wiele cyklicznych imprez – jedną z barier jest niepewność, bowiem przygotowanie wielu przedsięwzięć to tygodnie, niekiedy miesiące, trudno natomiast przewidzieć jaka będzie panować w danym momencie sytuacja epidemiczna. Nasuwa się zatem pytanie, czy uznawany za sukces w poprzednich latach bydgoski Jarmark Bożonarodzeniowy się w grudniu odbędzie?

Pytany o tę kwestię zastępca prezydenta Michał Sztybel poinformował, że ratusz zmierza w kierunku organizacji jarmarku w tym roku, ale dzisiaj nikt nie może dać ostatecznej decyzji. Analizowane są przede wszystkim przepisy epidemiczne oraz trwają obserwację jak do tematu podchodzą inne miasta.

 

Trzeba założyć, że w grudniu sytuacja epidemiczna będzie trudniejsza od tej którą obserwujemy dzisiaj.

 

Sztybel zaznaczał jednak, że jak jarmark się odbędzie to również w formule na Moście Staromiejskim, bowiem nie odchodzi się od formuły, która przynosiła w ostatnich latach sukces.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu