Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZastępca Komendanta Głównego do policjantów: Zaufanie nie bierze się z niczego, ale z ciężkiej pracy każdego dnia

Zastępca Komendanta Głównego do policjantów: Zaufanie nie bierze się z niczego, ale z ciężkiej pracy każdego dnia

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 03 październik 2020 10:48

W piątek bydgoskie struktury Policji wizytował pierwszy zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak, który był obecny m.in. podczas otwarcia nowego posterunku policji na Osowej Górze. Podczas tej uroczystości podziękował policjantom za to, że wykonują od kilku miesięcy dodatkowe obowiązki, związane ze zwalczaniem rozpowszechniania się pandemii COVID-19.

 

Przed nadisp. Augustyniakiem wystąpił wiceminister w Kancelarii Premiera, który wskazywał, że Policja cieszy się wysokim zaufaniem społecznym - To zaufanie nie bierze się z niczego, bierze się ono z ciężkiej pracy policjantów każdego dnia – odniósł się do tej wypowiedzi nadisp. Dariusz Augustyniak, następnie dziękując funkcjonariuszom z Bydgoszczy i z województwa, którzy się do tego przyczyniają.

 

- Dziękuje szanowne koleżanki i koledzy za tą służbę dodatkową, bo od kilku miesięcy wykonujemy dodatkowe obowiązki związane z pandemią. Kontrolujemy, sprawdzamy jak przebiega kwarantanna i każdego dnia – bo tylko wczorajszą dobę tych kontroli było ponad 120 tys. (red. nawiązanie do czwartku) na cały kraj – mówił zastępca Komendanta Głównego Policji - To naprawdę są ilości zadań dodatkowych, które oprócz tych zadań podstawowych, czyli służby patrolowej, prowadzenia postępowań, zwalczanie przestępczości wykonuje polski policjant i wykonujecie tą pracę w sposób wzorowy, za co wam serdecznie dziękuje.

 

Warte obejrzenia

 • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

  W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

  Etykiety: piłka nożna
 • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

  Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021
 • Zieloni: Cała ta koncepcja powinna wylądować na śmietniku

  W czwartek władze województwa w Chełmie witały barkę z około 150 tonami ładunku, na tej uroczystości pojawili się też ekolodzy wyrażając swój protest wobec planów budowy kolejnych stopni wodnych na Wiśle. Tego samego dnia przez Urzędem Marszałkowskim działacze Zielonych i Polski 2050 Szymona Hołowni wyrazili poparcie dla postulatów ekologów. O krytyce polityki władz województwa rozmawiamy z Sylwestrem Jankowskim z Zielonych.

 • Siarzewo dzieli lewicę

  W 2019 roku lista lewicy w wyborach do Sejmu RP zdobyła w województwie kujawsko-pomorskim 4 mandaty poselskie. Wspólną listę stworzyło SLD, Wiosna oraz Razem. Po półtora roku widzimy w województwie kujawsko-pomorskim, że coraz więcej spraw dzieli formacje lewicowe. Zaczęło się od krytyki młodzieżówki Wiosny Roberta Biedronia wobec planów budowy stopnia wodnego w Siarzewie.

Wiadomości z regionu