Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTrzeci dzień protestów – w szczycie stanęła Jagiellońska i Rondo Jagiellonów

Trzeci dzień protestów – w szczycie stanęła Jagiellońska i Rondo Jagiellonów

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 28 październik 2020 17:23

Środowe protesty odbywają się pod hasłem porzucenia przez kobiety pracy na jeden dzień, stąd też wiele aktywistek była dzisiaj na urlopach. Protest rozpoczął się znacznie wcześniej niż w poprzednich dniach, bo o godzinie 12:00 na płycie Starego Rynku. Tam oprócz kilku przemówień tańczono i starano się dobrze bawić. Punktem kulminacyjnym ma być piątek, w ten dzień będzie jedna arena protestów – Warszawa.

Około godziny 13:30 około 400 osób przeszło ulicą Mostową w kierunku ulicy Jagiellońskiej, blokując ruch, także ten tramwajowy. Protestujący na chwilę zatrzymali się przy Urzędzie Wojewódzkim, aby wyrazić dezaprobatę wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości, po czym udali się na Rondo Jagiellonów. Tam z kolei ruch blokowało już kilka samochodów, na szybach których widoczne były symbole będące wyrazem poparcia dla protestów.

 

 

 

 

 

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu