Jesteś tutaj: HomeBydgoszczProtesty w Bydgoszczy nie ustają, choć ich liczebność spada

Protesty w Bydgoszczy nie ustają, choć ich liczebność spada

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 02 listopad 2020 22:59
Protesty w Bydgoszczy nie ustają, choć ich liczebność spada Fot: Bogusław Białas

W poniedziałek rozpoczął się w Bydgoszczy kolejny tydzień protestów przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, dotyczącego aborcji eugenicznej. W godzinach popołudniowego szczytu protestujący przeszli sprzed biura PiS przy ulicy Gdańskiej, ulicą Focha w kierunku Ronda Grunwaldzkiego.

Na Rondzie Grunwaldzkim protest zatrzymał się na dłużej, protestujący tańczyli w rytm muzyki. Później protest przez Rondo Poznańskie przemieszczał się ulicą Grudziądzką. W poniedziałek protestowało kilkaset osób, czyli znacznie mniej niż na protestach w ubiegłym tygodniu. Wszystko wskazuje na to, że protesty w Bydgoszczy będą kontynuowane.

 

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu