Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBydgoskie lotnisko czeka ponowne uziemienie

Bydgoskie lotnisko czeka ponowne uziemienie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz środa, 04 listopad 2020 12:19
Bydgoskie lotnisko czeka ponowne uziemienie Fot: PLB

Na razie na powtórkę z marca i kwietnia, gdy loty rejsowe były całkowicie wstrzymane z Portu Lotniczego Bydgoszcz się jeszcze nie zanosi, natomiast siatka połączeń na kilka tygodni ma zostać znacząco ograniczona. Jest to efekt decyzji przewoźników PLL LOT i RyanAir. Nie polecimy m.in. do Warszawy i Londynu.

Polskie Linie Lotnicze LOT połączenie na trasie Bydgoszcz – Warszawa zamierzają całkowicie zawiesić w czwartek 12 listopada, ale do tego czasu część lotów również się nie odbędzie. Oficjalnym powodem decyzji jest zbyt małe obłożenie lotów, przez co przewoźnikowi nie opłaca się ich wykonywać. LOT planuje reaktywować tę trasę wstępnie 16 grudnia.

 

Również 12 listopada RyanAir zawiesi loty z Bydgoszczy do Dublina. Dzień później – 13 listopada – irlandzki przewoźnik przestanie też latać do Londynu na lotniska: Stansted i Luton. RyanAir planuje zawieszenie do 13 grudnia.

 

Na Wyspy Brytyjskie będzie można polecieć jedynie do Birmingham.

 

Powyższe decyzje przełożą się na dodatkową stratę operacyjną Portu Lotniczego Bydgoszcz w 2020 roku.

 

 

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu