Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNożownik zaatakował wsiadającego do autobusu. Najbliższe tygodnie spędzi w areszcie

Nożownik zaatakował wsiadającego do autobusu. Najbliższe tygodnie spędzi w areszcie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 09 listopad 2020 13:59
Nożownik zaatakował wsiadającego do autobusu. Najbliższe tygodnie spędzi w areszcie Fot: KWP

W czwartek na Okolu doszło do przepychanki z udziałem mężczyzny wsiadającego do autobusu linii 51 lub 58. Mężczyźnie zadano nożem dwie rany kute. Sprawca w sobotę usłyszał od prokuratora zarzuty.

Do incydentu doszło w czwartek po godzinie 17 - Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło na wcześniejszym przystanku na wysokości ulicy Grunwaldzkiej 10 w Bydgoszczy. Tam, doszło do krótkiej szarpaniny pomiędzy wsiadającym pasażerem a mężczyzną, który do niego podbiegł. Następnie pasażer wsiadł do autobusu, gdzie po chwili okazało się, że krwawi. Pasażerowie zaalarmowali o sytuacji kierowcę, który natychmiast powiadomił służby ratunkowe. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy. Okazało się, że ma dwie rany kłute. W stanie zagrażającym życiu pokrzywdzony trafił do szpitala – informuje kom. Przemysław Słomski.

 

W ustaleniu sprawcy pomocne okazały się nagrania z monitoringu w autobusie. Ustalono jego tożsamość i już następnego dnia 33-latek został zatrzymany przez Policję. W sobotę trafił przed oblicze prokuratora, który wniósł o jego tymczasowy 3 miesięczny areszt, do czego pozytywnie ustosunkował się sąd. O wymiarze kary dla 33-latka zdecyduje sąd, za popełnione czyny grozi mu kara kilku albo kilkunastu lat więzienia.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu