Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNa dwa tygodnie przed uruchomieniem tramwajów na Kujawskiej

Na dwa tygodnie przed uruchomieniem tramwajów na Kujawskiej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 22 listopad 2020 16:58
Na dwa tygodnie przed uruchomieniem tramwajów na Kujawskiej Fot: Bogusław Białas

O potrzebie budowy torowiska wzdłuż ulicy Kujawskiej dyskutowano od długich lat – wszystko wskazuje na to, że to urzeczywistni się w niedzielę 6 grudnia, w którą oficjalnie kursowanie pomiędzy Rondem Bernardyńskim i Rondem Kujawskim rozpoczną linie tramwajowe nr 2, 9 i 11. W ostatni piątek (20 listopada) odbywały się na Kujawskiej kolejne jazdy próbne tramwajów – polecamy fotorelację.

 

 

 

 

Fot: Bogusław Białas

Warte obejrzenia

  • Remis w meczu na szczycie – Zawisza mistrzem jesieni

    W zaległym meczu 15 kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz zremisował z Włocłavią Włocławek, pod fenomenalnej końcówce meczu. Dla niebiesko-czarnych oznacza to pozycję lidera do końca 2020 roku. Do końca rundy zasadniczej pozostały jeszcze dwie kolejki, plus kilka zaległych meczów.

    Etykiety: piłka nożna
  • Memoriał Ireny Szewińskiej awansował do rangi Gold w cyklu Continental Tour

    Pierwszą dobrą wiadomością dla Bydgoszczy jest ustalenie, że będzie gospodarzem również 3. Memoriału im. Ireny Szewińskiej, który odbędzie się 30 czerwca 2021 roku. Druga – będzie to wydarzenie już innej rangi o znacznie wyższym prestiżu – World Athletics awansowała Memoriał do rangi Gold, przez co kolejne mitingi będą wydarzeniami lekkoatletyczymi prawie najwyższej rangi, wyżej jest bowiem tylko Diamentowa Liga.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

Wiadomości z regionu