Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZamiast stacjonarnego jarmarku ruszy we wtorek wirtualny

Zamiast stacjonarnego jarmarku ruszy we wtorek wirtualny

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 30 listopad 2020 14:18

Od 1 grudnia na stronie www.jarmark.bydgoszcz.pl pojawi się 26 wirtualnych stoisk regionalnych kupców – pierwotnie mieli pojawić się oni na jarmarku na Moście Starofarnym, ale z uwagi na sytuację epidemiczną postanowiono jarmark przenieść do internetu. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta.

Wirtualny jarmark będzie się odbywać przez cały grudzień, do samego Sylwestra, będzie to przede wszystkim okazja, aby znaleźć ciekawe prezenty dla najbliższych czy ozdoby choinkowe.

 

- Z powodu pandemii, w tym roku nie udało nam się zorganizować tradycyjnego jarmarku na Moście Staromiejskim. Podobnie, jak w innych polskich i europejskich miastach, pomimo przygotowań odwołaliśmy świąteczne atrakcje dla mieszkańców. Aby wesprzeć kupców, którzy są z nami od kilku lat stworzyliśmy wirtualną wersję Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego. To też znakomita szansa dla bydgoszczan, by kupić oryginalne prezenty świąteczne, których nie znajdziemy w sklepach – mówi Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji.

 

Stronę jarmarkową ubogacą świąteczne przepisy kulinarne.

 

Warto wspomnieć, że w najbliższe dwa weekendy odbywają się też organizowane przez niektórych bydgoskich przedsiębiorców jarmarki stacjonarne, o czym więcej piszemy - Muzea i kawiarnie zmieniają się w jarmarki

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu