Jesteś tutaj: HomeBydgoszczAmbasador USA spotka się ze studentami

Ambasador USA spotka się ze studentami

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 czerwiec 2013 17:45

W poniedziałek ze studentami UKW spotka się Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Stephen Mull. Tematem spotkania będzie aktywność związana z wolontariatem.

Celem tej wizyty ma być wymian poglądów dotyczących wolontariatu  i działalności społecznej w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Inicjatorem spotkania jest działająca wokół UKW Fundacja Rozwoju Wolontariatu.

 

Niestety spotkanie nie będzie otwarte dla wszystkich, gdyż obowiązywały wcześniejsze zapisy, o których nie mogliśmy Państwa poinformować z racji późnego otrzymania komunikatu o tej wizycie.

 

Wcześniej ambasador spotka się także z wojewodą Ewą Mes. 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Przeżyjmy te chwile raz jeszcze

    Europejska Federacja Lekkoatletyczna – European Athletics – opublikował niespełna trzyminutowy film podsumowujących tegoroczne Drużynowego Mistrzostwa Europy Super Liga, których gospodarzem była Bydgoszcz. Bohaterami filmu są reprezentanci Polski, ale czemu się dziwić, skoro zdominowali oni ten turniej, odnosząc historyczne zwycięstwo.

  • Brytyjskie media żyły wpadką w Bydgoszczy

    Równy tydzień temu kończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, których gospodarzem była Bydgoszcz. Historyczny triumf reprezentacji Polski zapamiętamy na długo, a w innych krajach naturalne jest, że uwaga zwrócona była w inne kwestie. Brytyjskie media wyjaśniają dość zagadkową dyskwalifikację brytyjskiej sztafety 4x400 metrów, w jednej z ostatnich konkurencji turnieju.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu

Śledź nas