Jesteś tutaj: HomeBydgoszczSamochodowa Szkoła Roku w Bydgoszczy

Samochodowa Szkoła Roku w Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 01 lipiec 2013 08:59

Dwaj uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych Dariusz Mrozik i Mateusz Skrzeszewski zwyciężyli w prestiżowej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Techniki Samochodowe, dzięki temu ich szkoła uzyskała tytuł Samochodowej Szkoły Roku, pokonując popularne ,,samochodówki” z całej Polski.

Głównymi organizatorami olimpiady były redakcje ,,Auto Moto Serwis” oraz Wydawnictwo Komunikacji i Łączności. Patronat honorowy objął minister edukacji narodowej.

 

Od uczestników wymagano bardzo dużej wiedzy i umiejętności jej praktycznego wykorzystania.  Na brak tego typu kwalifikacji narzekają pracodawcy z branży motoryzacyjnej, dlatego dwaj bydgoszczanie mają szansę na zdobycie dzięki temu sukcesowi bardzo dobrej pracy.

Miejmy nadzieje, że wysoko cenieni będą także inni absolwenci tej bydgoskiej szkoły. 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

  • Za reklamę 2 dni przed wyborami zapłaciliśmy 17 tys. zł

    24 maja był ostatnim dniem kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Tego dnia w niektórych regionalnych gazetach ukazał się wywiad sponsorowany z jednym z kandydatów – ironicznie dodajmy, że zapewne to tylko był przypadek - wywiad dotyczył jednak jego funkcji w Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Publikacji nie sponsorował komitet wyborczy, ale zapłacono za nią z pieniędzy publicznych.

  • Opozycja nie pójdzie do wyborów wspólnie

    Blok Koalicji Europejskiej, który powołano na wybory do Parlamentu Europejskiego, ostatecznie nie przetrwał do wyborów parlamentarnych, choć jeszcze niedawno panowało na opozycji przekonanie, że tą współpracę należy w takiej formie utrzymać. Ostatecznie liderzy się nie dogadali, a jak nie wiadomo o co chodzi, to jak zwykle chodzi o miejsca na listach wyborczych.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.